У Центральному парку вінничани хочуть нові лавки та ще одне колесо огляду

У Центральному парку вінничани хочуть нові лавки та ще одне колесо огляду
  • З листопада почали розвалювати стару огорожу навколо парку
  • Окрім того, зараз перероблюють шашковий клуб біля арки
  • А що бажають змінити у Центральному парку вінничани?

Паркан навколо Центрального парку, який «влетить» міському бюджету майже в п’ять мільйонів почали споруджувати, незважаючи на скандали та протести. Окрім того, шахматно-шашковий клуб біля арки також вирішили відбудувати. А що бажають змінити в парку вінничани — про це запитали «20хвилин».

Вінничанка Людмила розповіла, що її все влаштовує та на її думку непогано було б «міняти старі лавки»:

— Ті, що зламані треба ремонтувати, міняти. Можливо дерева, які падають також міняти, — ділиться своїми думками вінничанка.

Відео дня

Сімейна пара Микола та Марія бажають, щоб відкрили дитячий майданчик ROSHEN.

— Вона завжди закрита, і через це треба йти в парк Козицького (нині парк біля Європейської площі — авт.), — каже Микола. — Можна ще якійсь атракціони замінити, лавочки.

Нагадаємо, що зараз почали споруджувати огорожу навколо Центрального парку, на що витратять більше 4 мільйонів гривень. «20хвилин» підрахували на що можна витрати ці кошти, коли ціна огорожі була 3,1 мільйон гривень.

Вінничанка Тетяна, яка гуляла з двома доньками розповідає, що непогано було б «прибрати площадку з пейнтболом». У той час її доньки казали, що треба встановили ще одне колесо огляду та обурювалися через «брудні сніжні гірки»:
— Не треба ця площадка в центрі міста, — каже Тетяна. — У Вінниці є безліч місця, де можна її розмістити. А ще було б непогано, якщо б повернули парашутну вишку. Колись давно вона тут була.

Нагадаємо, що зараз почали споруджувати огорожу навколо Центрального парку, на що витратять більше 4 мільйонів гривень. Цієї суми має вистачити на огородження від ресторану «Першотравневий» до вхідної групи на «Книжці». А тендер на реконструкцію виграло підприємство «Агропродсоюз».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:17 Найпопулярніші педіатри Вінниці: топ за кількістю підписаних декларацій 17:01 Вибоїни на дорогах Вінниці тепер виявляє штучний інтелект 16:35 «Вони зробили все, щоб він помер». Як халатність медиків забрала життя Олега Дмитрука, розповідає дружина play_circle_filled 16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera 09:41 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 18 вересня 09:12 808 Дністровська окрема бригада підтримки проводить набір операторів БПЛА та НРК за програмою “Контракт 18–24” (Соціальна реклама) 08:46 Жмеринщина прощається з Героєм: у Львові помер 22-річний снайпер Костянтин Федюк 08:40 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 08:02 Сьогодні вітайте Ірину та Бориса. Історія, традиції та забобони 18 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up