У місті відсвяткують день народження Коцюбинського. І чомусь з Альбером Камю

У місті відсвяткують день народження Коцюбинського. І чомусь з Альбером Камю
  • Давно хотіли поговорити про вічне, себто літературу, але не було можливості? А може ви не проти подискутувати про творчість нашого земляка Михайла Коцюбинського (або скажімо француза Альбера Камю) ? Чи все разом? Тоді у нас для вас дещо є.

Здавалося б, що об’єднує настільки різних за культурною спадщиною та історичним досвідом людей, як Альбер Камю і Михайло Коцюбинський? Але люди, які розуміються на їх творчості виявили, що цих двох представників літературного модернізму переплітає несподівано багато деталей.

Тож, у день народження видатного вінничанина ГО «Культурний Кампус» запрошує подискутувати довкола філософських і художніх підвалин новели «Невідомий» Коцюбинського та роману «Чужий» (L`Étranger) авторства Камю.

Окрім обговорення текстів авторів, присутні матимуть нагоду відкрити для себе творчість двох митців через перформативне читання фрагментів.

Що все це означає? Як це виглядатиме? І що з того вийде? – Можна буде дізнатися вже 17 вересня о 18:30 в саду Музею Коцюбинського (вул. І. Бевза, 15).

Також, в описі події йдеться, що герої письменників з’являться перед глядачами у своєрідному тюремному Задзеркаллі. Всередині якого кожен зіткнеться зі світом і самим собою, поставши перед прірвою абсурду й хаосом порожнечі.

До речі, подія започатковує спецпроект про європейський вимір Вінниці та її уродженців під назвою «Масштаб 1:1».

І так, вхід вільний.

А ще, перш ніж ви відвідаєте подію, ми пропонуємо вам дізнатися про кілька сторінок з життя нашого класика, які точно не гортають у школах.

І пробігтися цікавою біографією Альбера Камю.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Задунайский Торонтуй
    Что их объединяет? Это простой вопрос. Их объединяет то, что их никто не знает и никто не читает.
    Наталка reply Задунайский Торонтуй
    мені було б соромно зізнаватись в такому невігластві...
    Задунайский Торонтуй reply Наталка
    Остальные жители планеты спокойно живут без этих комплексов.
  • Irina Teplaya
    Автор статті, ви хоч би визначились перед публікацією, Камю Альберт чи Альбер
    Михаил Курдюков reply Irina Teplaya
    Вітаю. Дякую, що помітили цю помилку. Виправив
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:50 «За шість днів наша команда ліквідувала 97 окупантів» (Соціальна реклама) 11:44 Неповнолітній диверсант: на Вінниччині засудили підлітка за підпал на замовлення ворога 10:30 Азовцю Назарію «Грєнці» Гринцевичу з Вінниці присвоять звання Героя України 09:21 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 8 липня Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 09:10 ТОП-5 приватних шкіл Вінниці, куди мріють потрапити батьки та діти (партнерський проєкт) 08:13 Вакансії в супермаркеті «Грош», ресторані "Домашня редакція" та 76 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 08:12 Сьогодні 8 липня: Яке свято, хто іменинник та головні прикмети дня 21:01 Відключення води 8 липня: кого торкнеться та як підготуватись 20:02 Як подати мотиваційний лист під час вступу до вишу: покрокова інструкція 19:19 «Бентлі» за понад 10 мільйонів та інші люксові авто: найдорожчі машини, які продають у Вінниці photo_camera 18:15 Заклади Вінниці, що мають дитячу кімнату - справжній відпочинок дітям та батькам (партнерський проєкт) 18:13 Вінницький ТЦК спростовує інформацію про зміну адрес 17:31 Найспортивнішу родину Вінниччини визначили у Липовці 17:15 У Вінниці збільшилась кількість дитячих травм через водіння самокатів і скутерів play_circle_filled photo_camera 17:02 «Вовки» і «Вовчиці» виграли всі матчі в домашньому турі чемпіонату України з флаг-футболу 16:06 На Вінниччині затримали чоловіків, що «продавали» виїзд за кордон за $7000 photo_camera 14:40 «Мелемо на кам’яних жорнах і печемо на заквасках»: у Липовці відроджують культуру українського хліба 14:18 На Шимка водій збив жінку на пішохідному переході: потерпілу госпіталізували 13:13 Нетверезий водій збив 14-річну дівчинку та втік з місця ДТП
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up