У Міноборони на охорону складів просять виділити ще 100 мільйонів гривень

У Міноборони на охорону складів просять виділити ще 100 мільйонів гривень

В оборонному відомстві України запропонували збільшити суму фінансування утилізації боєприпасів і забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів Збройних сил країни на 100 мільйонів гривень.  При складанні проекту закону про держбюджет на 2018 рік пропонують виділити на ці потреби 434,2 мільйонів гривень.

Про це сказано в тексті відповіді Міноборони на відповідний запит.

Зокрема, в проекті держбюджету на 2018 рік (законопроект №7000 від 15 вересня) є пропозиція про виділення Міноборони 334 219,1 тис. Гривень (309,5 мільйонів гривень - загальний фонд, 24,7 мільйонів гривень - спеціальний фонд) на бюджетну програму «Утилізація боєприпасів, рідинних компонентів ракетного палива, озброєння, військової техніки та іншого військового майна, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів ЗСУ».

При цьому в оборонному відомстві додали, що для цієї програми на наступний рік потрібно виділити з бюджету додатково сто мільйонів гривень.

Нагадаємо, що охорону складів боєприпасів в Калинівці Вінницької області забезпечували бійці спеціальної воєнізованої охорони об'єктів ЗСУ, у яких немає ні форми, ні гідного рівня заробітної плати.

Вибух боєприпасів на складі в Калинівці стався 26 вересня.

Читайте також: Вибухи в Калинівці: невідомі факти і донецький слід

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Юрий Бондарук
    двойная выгода у военных, хе-хе, вначале получили с продажи) , теперь получат на пожаростойкость.....веселая у нас страна)  И ВИНОВАТЫХ - НЕТ!
  • З.А.Глядач
    Навіщо "виділяти"? Досить трохи скоротити командний "склад". Коштів "з головою" вистачить на охорону,ще навіть залишаться...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Рік Вогняного Коня: які подарунки краще не класти під ялинку 20:04 Морози і сніг зустрінуть вінничани у останній день року 19:30 Вінничани на екрані: в яких телевізійних шоу брали участь наші земляки в 2025 році play_circle_filled photo_camera 19:12 Майже століття у руках читачів: газета «Наше Придністров’я» вийшла востаннє Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 18:32 Безбар’єрність чи самоправство? Чому мешканці виступили проти нової хвіртки в парку Ющенка photo_camera 18:11 Передноворічні табу: що категорично не можна робити до бою курантів 17:17 Пішли назавжди: відомі вінничани та вінничанки, яких не стало у 2025 році 17:09 З вересня наступного року всі школярі будуть отримувати гарячі обіди безкоштовно 16:03 Пішов з життя видатний вінницький фотохудожник Олександр Гордієвич 15:10 «Побратим» підбив підсумки року: як центр підтримує ветеранів і сім’ї полеглих photo_camera 14:14 Зарплати, пенсії, податки. Що зміниться для вінничан з січня 2026 року? 13:39 Біля Петрика BMW врізався в Skoda. Обидва автомобілі опинилися в кюветі 12:48 Людські долі або Історії Героїв, які не змогли пережити біль війни в тилу. Частина четверта photo_camera 12:06 На Василенка Audi збила чоловіка, що йшов через пішохідний перехід 11:10 Гучні благодійні заходи для ЗСУ у Вінниці 2025: підсумовуємо, як громада підтримувала захисників 10:14 Вартість харчування в дитсадках Вінниці зросте з 1 січня 10:00 Війна не залишає вибору. Вона залишає відповідальність (Соціальна реклама) 09:42 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 30 грудня. Перелік адрес 09:15 Ще одна втрата для Вінниці — загинув доброволець Григорій Харитонов
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up