Фонтан ROSHEN відкриють зі запізненням та без концерту. ОПИТУВАННЯ

Фонтан ROSHEN відкриють зі запізненням та без концерту. ОПИТУВАННЯ
  • Вінницькі фонтани увімкнули сьогодні, 1 серпня. Також мав запрацювати і фонтан ROSHEN, але відкриття перенесли.

Початок роботи світломузичного фонтану стартує 8 серпня.

— У зв'язку з карантином, запровадженим з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, було прийнято рішення весною 2020 року відтермінувати початок роботи фонтану Roshen. Однак нині позитивні емоції – саме те, що необхідно кожній людині. Головне не забувати дотримуватись дистанції та піклуватись один про одного, — зазначають на сайті корпорації. 

Щороку відкриття фонтану ROSHEN проходило з концертами. Цьогоріч ніяких урочистостей не буде. 

Опитування

Чи чекали ви на відкриття фонтану «Рошен»?

 

Читайте також:

У Вінниці знову працюють фонтани. Фоторепортаж наших водограїв

Коли у Вінниці увімкнуть фонтани, а на пляжі повернуться рятувальники?

Транспорт, дитсадки і «Велика Вінниця». Моргунов розповів про проблеми і виклики для міста

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (5)
  • АЛЛА
    Если ходят по ресторанам, устраивают шумные свадьбы ездят отдыхать на море, не носят масок -----  так почему . Вы говорите  что открытие фонтана это ----  БЕЗОБРАЗИЕ,. Если придерживать всех правил ------  НИЧЕГО СТРАШНОГО НЕ БУДЕТ,...Спасибо что  открыли фонтан, хоть что-то светлое  в этой жизни.. Можно хоть чуть -чуть  отвлечься от всей той " черноты " , которая окутывает людей.
    Таміла Артус reply АЛЛА
    до серпня у Вінницькій області  було 10-15 захворівших,після відкриття фонтана 50-60 кожен день
  • Тор Онтуй
    Безобразие.
  • И.С.
    когда было 10 человек заболевших - карантин, полиция...
    Когда три тысячи - все на фонтан. Туристы, гоу ту Винница, заразу разносить.
  • Alwalo Alwalo
    Відкрити з концертом, із комендантською годиною
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Забутий смак літа: як готували баклажани в українських родинах понад 60 років тому 20:02 Чим очистити чайник від накипу? Шість засобів, які є майже в кожному домі 19:27 Православна Церква України змінила правила вінчання 19:04 Як купити смачну кукурудзу і не зіпсувати її під час варіння: прості поради play_circle_filled Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 18:28 337 мільйонів збитків. На Вінниччині викрили незаконний видобуток пісковику photo_camera 18:08 Телефон постійно пише «недостатньо пам'яті»? Ось що радять експерти 17:20 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 17:09 Відновили документи військовому, який чотири роки провів у полоні 16:04 У вінницьких лісах помітили «муху-кліща»: чи варто її боятися 15:28 Спека, пил і бджоли. Екологи закликали не викошувати траву «під нуль» 15:06 Фахівці розвінчали міф про «цілющу силу» позитивного мислення 14:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді 14:29 Стихійне звалище в Оратівській громаді прибрали після втручання екоінспекції photo_camera 14:24 Втеча від поліції закінчилася ДТП. У Вінниці склали три протоколи на водія BMW photo_camera 14:03 У шкільних укриттях шукали радон. Чи є перевищення? photo_camera 14:00 Воює з «Вампіром», а між вильотами випікає хліб для побратимів. Відео захисника підкорило соцмережі play_circle_filled 13:44 Війна змінила його життя. У 120-й бригаді розповіли історію захисника на псевдо «Замок» 13:01 Україна завдала удару по шести пунктах управління окупантів photo_camera 12:37 Захисника з Бершадщини Миколу Суржака посмертно нагородили «Лицарським хрестом» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up