Моторошна аварія сталася на Вінниччині. Поїзд «Жмеринка – Одеса» переїхав 60-річну жінку. Лікарі не змогли врятувати. Поліція з’ясовує обставини.
Інформація про ДТП надійшла в поліцію 1 липня о 23.30 годині від диспетчера станції, що неподалік села Рахни-Лісові. Диспетчер розказав, що під колеса вантажного потягу сполученням «Жмеринка-Одеса» потрапила літня жінка.
«В момент руху потягу жінка перебувала на колії в лежачому стані. Машиніст застосував звукові сигнали для попередження наїзду та екстрене гальмування, однак не встиг зупинити потяг. Потерпіла не відреагувала, відтак уникнути наїзду не вдалося. Машиніст повідомив про наїзд диспетчеру станції. А той викликав швидку допомогу», кажуть в поліції.
Травмовану госпіталізували до Шаргородськоїцентральної районної лікарні. На жаль, травми були занадто тяжкі та медики не змогли врятувати жінку.
Поліція встановлює причини та обставини загибелі людини.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 276 ККУ (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту). За таке правопорушення передбачено покарання до 10 років тюрми.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер