Права, реєстрація та продаж авто. Як у МРЕВ тепер буде і в «Прозорому офісі»

Права, реєстрація та продаж авто. Як у МРЕВ тепер буде і в «Прозорому офісі»
  • Завтра, 4 жовтня, почне працювати сервісний центр з питань реєстрації авто та видачі посвідчень водія у «Прозорому офісі»
  • Що буде в сервісному центрі? Іспити на водія, реєстрація авто та укладання договорів купівлі-продажу
  • Міський сервісний центр працюватиме на Брацлавській, 85

 

Четвертого жовтня, о 12 годині, відкриють Вінницький міський сервісний центр з питань реєстрації легкового транспорту та видачі посвідчень водія. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Тепер «Прозорий офіс» на Брацлавській надаватиме наступні послуги:

Відео дня
  • реєстрація та зняття з реєстрації транспортних засобів;

  • укладання договорів купівлі-продажу транспортних засобів;

  • організація іспитів на отримання водійських посвідчень та видача цих посвідчень.

Щоб впровадити цей проект, ще у травні 2016 року виконком міськради та Регіональний сервісний центр МВС у Вінницькій області уклали угоду про співпрацю в сфері надання адмінпослуг.

Протягом літа необхідні роботи були виконані. І з 17 вересня Центр почав працювати в тестовому режимі. Він працює за принципами та стандартами роботи Прозорого офісу.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up