Пошуки припинені. Знайшли дідуся, який зник з вінницької лікарні

Пошуки припинені. Знайшли дідуся, який зник з вінницької лікарні
  • У Вінниці вчора зник 74-річний Василь Грепечук. Чоловіка шукали майже добу і знайшли. Родина дякує усім за допомогу.

Дідусь лікувався у другій міській лікарні. Вночі він покинув медзаклад і про нього нічого не було відомо. Родина одразу взялася за пошуки. Самотужки прочісували місто і надії знайти рідну людину.

Просили допомоги волонтерів та давали пости у соцмережах. Про це ми писали у матеріалі:

Пошуки не були марні. На одній із вуличок міста онука розшукала діда. Чоловік блукав містом майже добу.

Василь Грепечук все пам'ятає. Каже, хотів повернутися додому, не знав чи йому вистачить грошей на проїзд, тому пішов пішки. По дорозі впав та забруднив одяг. Люди йому не хотіли допомогти, навіть не слухали. Чоловік припускає, що усе через зовнішній вигляд.

Нині вінничанин уже вдома. Його вранці оглянув лікар та виписав з медзакладу.

Родина дякує усім небайдужим, хто долучився до пошуків.

Якщо ви зустрінете на вулиці літню людину — запитайте чи не потрібна допомога. Тому, що розшукуваного бачило багато людей, але жоден не підійшов та не заговорив. 

 

Читайте також:

Ще одна смертельна ДТП. У Жмеринському районі «ВАЗ» з'їхав у кювет

Російський слід. На Вінниччині могла статися екологічна катастрофа

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (55)
  • Olga Gerasymenko
    Дякувати Богу
  • Марія Микула
    СЛАВА БОГУ
  • Екатерина Мусиенко
    Які жорстокі люди,сором таким моральним виродкам!
  • Виктория Владимировна
    слава Богу нашли..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:10 1,3 мільйони кубометрів води подали на поля Вінниччини для зрошення photo_camera 13:41 Продала землі дешевше за ринкову: вінничанка не сплатила мільйони гривень податків 13:08 50 вінницьких школярів повернулися з дев’ятиденного відпочинку в Мюнстері photo_camera 12:33 У Вінниці знову вчать сортувати сміття — зібрали п'ять кілограм батарейок photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 12:05 Сліпуче літо: прості звички, які допоможуть подбати про зір у сонячні дні 11:15 60-річний чоловік ледь не загинув через цигарку у селі Стрільники 11:02 П’яний 22-річний жмеринчанин хотів вкрасти чужий скутер, але не зміг його завести 10:44 Коцюбинський від А до Я: у Вінниці готують незвичайну книжку про письменника photo_camera 10:01 78,9% готовності до зими — як Вінниця готує тепломережі до опалювального сезону photo_camera 09:58 Вінницька «Нива» мінімально поступилася у Хмельницькому 09:27 Хлопчиків трохи більше: скільки дітей народилося у Вінниці за сім місяців photo_camera 09:00 «Гном» і «Шелдон»: Вінниця проводить в останню путь двох полеглих воїнів 08:01 Сьогодні вітаємо Марію та книголюбів. Історія, заборони та прикмети 9 серпня 22:11 Мотоцикл зіткнувся з маршруткою на Магістратській 21:58 Збив копа, трощив авто й тікав під пострілами: у Вінниці затримали п’яного СЗЧшника 21:01 На ставку біля Сологубівки масово розквітли рожеві лотоси. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 20:00 Їдете на море? На пляжі в Україні жінку вкусив отруйний каракурт photo_camera 19:02 Портулак на городі? Вінничанка радить не викидати його, а приготувати соус play_circle_filled 18:13 На Вінниччині вже 21 загиблий на воді від початку літа play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up