Російський слід. На Вінниччині могла статися екологічна катастрофа

Російський слід. На Вінниччині могла статися екологічна катастрофа
  • В області незаконно захоронювали небезпечні промислові відходи.
  • Щомісяця підприємство несанкціоновано «закопувало» майже 500 тонн токсинів на відкритій місцевості, неподалік від населених пунктів.
  • Небезпечну діяльність, яка могла призвести до екологічної катастрофи, викрила СБУ.

— За попередніми даними слідства, представники українського підприємства уклали договір з однією з російських компаній щодо очищення технічного гліцерину та вивезення готової продукції до РФ. Передбачалося, що шкідливі речовини, які утворюються у процесі технологічної обробки сировини, повинні утилізовуватися. Втім, ділки, з метою отримання надприбутків, приховано, без відповідних дозвільних документів вивозили їх на орендовану у держави ділянку за межами облцентру. При чому діяли вони протягом декількох років, постійно нарощуючи обсяги створення небезпечних відходів, що могло спричинити екологічну катастрофу, — зазначають у пресслужбі СБУ.

За результатами ініційованих СБУ лабораторних досліджень, у пробах з місць захоронення небезпечних відходів виявили хімічні елементи, що забруднюють підземні води та ґрунти.

У приміщеннях учасників даної схеми правоохоронці вилучили документальні матеріали, чорнові записи та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

— Крім того, спеціалісти Державної екологічної інспекції України, зафіксували обсяги забруднення територій, а також інші грубі порушення чинного законодавства, про що складено відповідний акт. Вирішується питання щодо призупинення в судовому порядку діяльності підприємства, — відзначають у СБУ.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до правопорушення.

 

Читайте також:

Неадекватні розваги. Вінничанин заліз на зупинку громадського транспорту (ВІДЕО)

На Вінниччині три дні шукали зниклу 16-річну дівчину. Де вона була?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Виталий Костюк
    Просто пі. .ри
  • Natasha Makarova
    То есть химичили и щагаживали свои же, а виноват опять чей-то след, но не предприимчивые местные
    Читач34 reply Natasha Makarova
    точно. бабло рубили местные барыги под крышей местных слуг народа. а виновата россия.
    Кирилл Кирилл reply Natasha Makarova
    Natasha Makarova Именно так)
  • Daily
    походу десь за ГПЗ .
  • Gamlet Haker
    Опять виноватий Путін, і "рука Кремля", яка удобна отмазка на всі случаї життя.
    Кокос reply Gamlet Haker
    Если Байден вдруг чихает, - Путин порчу насылает.
    Не едят в Париже шпроты — это Путина работа.
    Лондон из Европ назад — это Путин виноват.
    Бриты бросили ЕС. Это Путин молодец.
    Кошка бросила котят? Это Путин виноват.
    От тебя ушла жена? Это Путина вина.
    Говорят, на Украине ад? Это Путин виноват.
    Куришь, пьёшь и не женат? Это Путин виноват.
    В школе двойку получил? Это Путин подсучил.
    Серый волк унёс зайчат? Это Путин виноват.
    Львов накрыл большущий град? Это Путин виноват.
    Нефть упала во сто крат? Это Путин виноват.
    Вся семья опять пьяна? Это Путина вина.
    Жемчуг что-то мелковат? Это Путин виноват.
    Дрочишь, пьёшь и не женат? Это Путин виноват.
    У тебя писюн коротковат — это Путин виноват!
    Тебе баба не даёт? Это Путин, ясен кот!
    Твой подъезд обшарпан, брат? Это Путин виноват!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 До 20 тисяч компенсують ветеранам та родинам полеглих за оздоровлення у санаторіях. Як отримати? 20:20 10 смаків Вінниці: що скуштувати та купити у місті photo_camera 20:06 Магнето з «Людей Ікс» жив у Вінниці: історія, про яку не знають навіть фанати Marvel 19:21 Діти або п’яні за кермом: що вирішують суди у справах про ДТП з електросамокатами у Вінниці? Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:07 У Вінниці для електросамокатів пропонують нові правила руху та обмеження 18:03 Озброєні нападники в масках зв’язували родини та грабували будинки — на Вінниччині розкрили давні злочини 17:19 Біля річки Дьогтянчик у Вінниці облаштували вигрібну яму з відведенням стоків 16:16 Хто змінив статус історичної землі? Суд досліджує схему з урочищем Трипілля — «Вапельня» 16:03 Сурогатне материнство та істерики психолога. Стартує новий сезон «Супермами» з вінничанками play_circle_filled 15:46 У Крижополі підлітки побили дівчину та виклали відео в мережу. Реакція правоохоронців play_circle_filled 14:15 Військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві 54-річної жінки, відправили під варту 13:33 Облив магазин горючою рідиною та підпалив. У Хмільницькому районі затримали 52-річного чоловіка 12:25 До бюджету Вінниці надійшло 2,3 мільярда. На що витратили наші гроші? 12:06 Понад три роки був у полоні — у Жигалівці зустріли захисника Вадима Шаталюка photo_camera 11:04 Вийшов за собакою і опинився на рейках. На Вінниччині 2-річного хлопчика шукали всім селом 10:40 Травень — місяць боротьби з меланомою: де вінничанам пройти дерматоскопію у 2026 році (партнерський проєкт) 10:16 Пішов на війну добровольцем: Вінниця прощається із сапером Ігорем Гучком 09:55 Ремонт мереж залишив частину Вінниці без гарячої води та світла 09:07 Понад 40 «шахедів» у небі Вінниччини та сотні цілей по Україні: деталі нічної повітряної атаки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up