Показали, як бійці вінницького КОРДу змагалися у вправності зі стрільби

Показали, як бійці вінницького КОРДу змагалися у вправності зі стрільби
  • Серед бійців поліцейського спецпідрозділу КОРД пройшли змагання.
  • Вони показували, як стріляють та хто із них найкращий.

КОРД (Корпус Оперативно-Раптової Дії) — підрозділ Національної поліції для вирішення надзвичайних ситуацій, рівень яких є настільки високим і складним, що може перевищити можливості сил оперативного реагування чи оперативно-розшукових підрозділів.

Відео зі змагань КОРДівців опублікувала у фейсбук поліція Вінницької області.

— Бійці вінницького КОРДУ позмагалися у вправності зі стрільби. Лише постійна праця над собою і вдосконалення є запорукою перемоги і успіху, — йдеться в описі до відео.

Раніше керівник названого спецпідрозділу дав інтерв'ю 20minut.ua. Прочитати про його роботу та особисте можете у статті ««Я не вміщаюся в маленькі машини». Інтерв’ю з керівником вінницького КОРДу».
 

Читайте також:

Вінницькі КОРДівці бігали, перекидали скати і били їх молотом. Новий флешмоб

«Руки за спину, поліція» показали, як у Мегамоллі КОРД затримував вимагача

Поліція не розкриває й половини злочинів. Але вінницьке управління в ТОП-5 кращих

На бійку через собаку викликали «КОРД»: Як у Корделівці поліція звільняла заручника

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Таня
    Круто
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:33 Майже три місяці життя в укритті: скільки часу у вінничан вкрали повітряні тривоги? 16:14 Сильна автотроща в Тульчині: рятувальники витягли 62-річного водія та пасажирку із деформованого авто 16:05 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 15:03 На війні загинув випускник і викладач педуніверситету Олександр Обополов Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 14:13 Ледь не згорів у власному будинку: у Гайсинському районі під час пожежі врятували 51-річного чоловіка 13:52 На Вишеньці не розминулись Audi та Ford. ВІДЕО play_circle_filled 13:05 До річниці повномасштабної Зеленський вручив ордени та бойові відзнаки Захисникам з Вінниччини 12:22 Яким був ваш ранок 24 лютого 2022 року? Ми запитали вінничан 11:48 На Вінниччині визначили найкращих «малих академіків» 11:15 Містяни об’єдналися у спільній молитві за Героїв війни та мирне майбутнє України play_circle_filled photo_camera 10:42 На Янгеля горів гуртожиток, а в Жмеринському районі — склад із зерновими 10:11 «Поки в росії є мобілізаційний ресурс — війна триватиме». Розмова з військовими про фронт і майбутнє photo_camera 09:53 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла 09:33 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 48 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 09:02 На Донеччині загинув боєць 120-ї бригади Валерій Баранов — 24 лютого Вінниця віддасть йому останню шану 08:49 Крижопільська громада очолила обласний спортивний рейтинг 08:09 В цей день росія почала війну. Історія, заборони та прикмети 24 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 На Дністрі затримали двох чоловіків у гідрокостюмах, які намагалися вплав дістатися Молдови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up