Подкаст «Тут така тема»: говоримо про те, чому батьки обирають для дітей домашню освіту

Подкаст «Тут така тема»: говоримо про те, чому батьки обирають для дітей домашню освіту
  • Наш дев’ятий випуск присвячений темі альтернативної освіти. Говоримо про це з мамою двох хоумскулерів та співзасновницею «Боже, вільної школи» Катериною Ботвинник. 

Ми розуміємо, що багато людей не мають бажання або часу читати довгі тексти, тому вирішили, що деякі теми будемо обговорювати в аудіоформаті. Це 20-25 хвилинні подкасти на легкі та актуальні теми: «Як дешево подорожувати?», «Чи існує вінницьке кіно?», «Вінничани на літературній мапі України» тощо.

Вас також можуть зацікавити наші попередні випуски: 

Цього разу ми запросили у наш подкаст людину, яка розуміється на темі домашньої освіти — Катерину Ботвинник.

Раніше ми вже писали альтернативну освіту. Ми говорили з вінницькими родинами, які наважились відійти від класичної системи освіти та запитали у психологині, як впливає такий спосіб навчання на школярів. Прочитати можна ТУТ. 

Наразі ми публікуємо наш дев’ятий подкаст. Нові випуски виходять щоп'ятниці о 18.00. Вмикайте наш подкаст дорогою на роботу, під час прогулянки містом або ж за перервою на вечерю. Також просимо вас підписуватись, залишати коментарі із зауваженнями і порадами.

Читайте також:

«Пасажири лежали під палаючим літаком»: про 14 сумних подій, які пережили вінничани за останні 100 років 

Літаки, зірки, планети: що і чому називали на честь Вінниці та відомих вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:58 Масові відключення електроенергії на Вінниччині через ожеледь. Яка ситуація в районах області photo_camera 12:09 У Тиврові хаскі напала на лебедя. Як пояснив ситуацію власник Рагнарьока 11:46 Рубцеві зміни після опіку: у Вінниці лікарі повернули рухливість пальців дев’ятирічному хлопчику 11:05 На Данила Нечая згорів легковик, в області палали будинки та котельня play_circle_filled Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 10:19 Пасажирський автобус з’їхав у кювет на трасі Тиврів-Вінниця: є постраждалі play_circle_filled 09:43 Складні погодні умови у Вінниці: адреси, де сьогодні немає світла, води та опалення 09:05 Із Херсона до Вінниці: історія 13-річного переселенця (соціальна реклама) 09:03 «Матрос», який став на захист країни: Вінниця прощається з Сергієм Рудим 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:13 День затвердження Державного прапора України: що варто знати про 28 січня 21:32 «Шахеди» вдарили по пасажирському потягу, що курсує через Вінниччину. Є загиблі 21:00 Як Вінниця замерзла у крижаному полоні 2000 року: спогади очевидців і наслідки катастрофи play_circle_filled 20:15 Перший у світі, хто збив «Кинджал». Історія офіцера повітряних сил В’ячеслава Агеєва 19:05 Вінничанин отримав 15 років за держзраду та співпрацю з «ЛНР» 18:55 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 18:30 Від ультрас до підполковника: свої спогади з 2016-го опублікував захисник Андрій Підлісний photo_camera 18:03 Через ожеледицю падали дерева, а «швидкі» застрягали на дорогах. Як Вінниччина переживає негоду photo_camera 17:17 Не Явгустишиним єдиним: пригадуємо імена найвідоміших вінницьких спортсменів photo_camera 17:05 На вулиці 600-річчя чоловік вдарив військового ТЦК прямо в обличчя: що відомо про бійку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up