Планшет і ще 6 000 призів роздала RIA на святі Дитинства (ФОТО, ВІДЕО)

Планшет і ще 6 000 призів роздала RIA на святі Дитинства (ФОТО, ВІДЕО)
  • Свято дитинства на фонтанній площі подарувало купу емоцій маленьким вінничанам.
  • Конкурси, розваги і розіграші тривали більше чотирьох годин, але малеча не стомлювалася змагатися за подарунки.
  • Цікавий та смачних призів роздали цього року рекордну кількість - більше 6 000.
  • Головним сюрпризом для учасників став планшет, розіграний у лотерею.

Свято для маленьких вінничан RIA щороку проводить біля фонтану в центральному парку. Сьогодні, 27 травня, почалися розваги, змагання і конкурси для найменших учасників спортивного свята «Рухаємо Вінницю» об 11.00. Стартували з розминки, а далі – естафети, вікторини, танцювальні батли.

Конкурсів була маса і для дітей будь-якого віку. Повеселитися мали змогу і самі маленькі, і школярі, і підлітки. Було змагання окремо для мам – їх перевірили на здатність упізнати наосліп свою дитину серед інших. А в одному конкурсі боролися за перемогу цілими сім’ями.

- Побудувати будинок за п’ять хвилин? Немає проблем! - сміється учасниця змагання «Заклади свою цеглину у житловий будинок» від генерального партнера свята.

Вона з чоловіком і дітьми звела невеличку стінку зі справжньої цегли і цементної суміші прямо там, у парку. Забезпечила учасників конкурсу необхідними матеріалами компанія-Забудовник «Династія».

Ця компанія також влаштувала виставку зі своєї техніки. Малеча радо досліджувала кабіни і деталі екскаваторів, підйомників і машин-вантажників. Одягала будівельні каски та жилети і позувала для фото своїм батькам.

- Мені додому треба таку саму машину! – командує дошколярик Максим, сидячі у вантажівці.

Хлопчик розказав, що хоче стати будівельником, а виставка будівельної техніки тільки посилила в ньому бажання оволодіти названою професією.

Окрім виставки від «Династії», біля сцени свята працювали цікаві для дітей майстер класи. Переважно дівчата шикувалися в чергу, аби спробувати своїми руками розмалювати печиво. Розписувати імбирні смаколики їх навчала авторка рецепту печива, яке можна їсти малюкам, щойно проріжуться перші молочні зубки, Лора Григорук.

За сусіднім столиком дівчата з дитячого центру «Кузя» проводили майстер-клас із аквагриму, поки їхні колеги-аніматори допомагали ведучим свята, клоунам, організовувати решту дітлахів для участі в конкурсах.

Діти багато рухалися, змагаючись у спритності та кмітливості. Вони вивчили прислів’я «Коли спорт полюбиш, сильним, спритним будеш». В перервах між конкурсами глядачів розважали своїми виступами дітки з 35-го садочка та учасниці танцювальних студій «Jastine» і «Art-Fusion».

Спортивний інвентар, смачні подарунки і корисні для школярів речі. Назвати усі призи, які роздали на святі Дитинства – неможливо. Їх було понад шість тисяч. Крім того, на сцені стояв лототрон, в який можна було кинути лотерейний талон із запрошення на свято. Виграшні номери діставали випадкові діти. Якщо власника номерка не було піж сценою, тягнули інший квиток.

Наостанок з лототрону витягли номер, який виграв найцінніший приз свята – планшет. Пощастило другокласнику з 34-ї школи Владиславу Нечипоруку. Вітаємо! 


 

Хто допомагав RIA провести свято Дитинства

  • Компанія-забудовник «Династія»
  • Кондитерська компанія «Лукас»
  • Торгова марка «ЛІМО»
  • Чай «TESS»
  • Центр дитячої офтальмогії «Зорик»
  • Дитячий центр «Кузя»
  • Оновлений телеканал «Вінниччина»
  • Сайт МоеМіstо.ua




 

Читайте також: 

«Вінниця біжить»: онлайн репортаж

Вінниця біжить: на старт вийшли біля трьох тисяч великих і маленьких вінничан

«Мама, я виграв!» Півтисячі маленьких вінничан отримали подарунки на дитячому святі RIA
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:36 Вінницький архітектор Віталій Плясовиця став першим заступником керівника Служби відновлення області 12:03 Трагедія на Гайсинщині: під колесами ВАЗа загинув 39-річний чоловік 11:31 Як ви ставитесь до того, що в Україні хочуть скасувати відповідальність за порнографію? Ми запитали 11:02 Вирощував коноплі у домашній теплиці. У вінничанина знайшли понад два кілограми канабісу play_circle_filled Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 10:34 Вінниця очолила рейтинг України за темпами подорожчання новобудов. Ціни зросли на 26% 09:55 «Ми почули, як б'ється серце донечки»: родина донорки вперше зустрілася з 12-річним Назаром із Ладижина play_circle_filled 09:12 Двоє Захисників повернулися додому «на щиті». Вінниця прощається з Анатолієм Рекою та Даніїлом Кардашем 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 18 липня 21:00 Сонце змінять грози. Якою буде погода на Вінниччині у вихідні 20:07 Біля Західного автовокзалу завершують ремонт дороги. Де ще у Вінниці оновили покриття 19:41 Тренер став переможцем чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації 19:30 На чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон» вінничани здобули 13 золотих нагород photo_camera 19:11 Понад пів сотні вінничан вийшли на велику толоку — приводили до ладу набережну Південного Бугу 18:36 Заблукав і опинився посеред поля. На Тульчинщині кінологи зі службовими собаками врятували чоловіка 17:57 На Пирогова через сильний витік води частково обмежили рух. Працює реверсний проїзд play_circle_filled 17:12 У Серебринцях проведуть фестиваль з козацькими забавами та вогняним шоу — для Вінниці створять Дідуха 17:10 «Говорітє по-русскі?»: у Болгарії журналіст чув російську менше, ніж у Вінниці 16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up