Перевірили інтернат, де обпекли підопічну: порушення є, але факту знущання — не виявили

Перевірили інтернат, де обпекли підопічну: порушення є, але факту знущання — не виявили
На фото видно, які опіки отримала підопічна інтернату Олена.
  • У ладижинському інтернаті під час купання обпекли жінку з ДЦП.
  • Після цього скандалу почалися ширитися чутки, що у закладі знущання — часта справа.
  • Посадовці зібрали брифінг та повідомили результати своєї перевірки.

Вчора, 11 березня, о 19.00 у приміщенні ОДА відбувся брифінг. Виступала заступниця голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна та представник Уповноваженого Верховної Ради України Валерій Ольховий.

Заболотна розповіла, що 5 березня у заклад без попередження приїхала перевірка. Фактів знущання чи недогляду за клієнтами ладижинського інтернату не було виявлено. 

— Було оглянуто кожну лежачу людину. Не виявлено пролежнів, опрілостей. В кімнатах не відчувається стороннього запаху. Вихованці доглянуті, чисті, — каже Заболотна.

Тим часом, деякі порушення все ж є. За словами Наталії Заболотної у холодильнику, де написано «яйця» було сало. Деякий посуд неналежної якості та підлягає заміні.

Олена, яка постраждала під час купання, перебуває в інтернаті. Їй роблять перев'язки. Стан жінки задовільний.

Також на брифінгу повідомили, що керівницю інтернату на час розслідування відсторонили від обов'язків.

Валерій Ольховий розповів, що потерпілій робили пересадку шкіри. Її стан задовільний. Він додав, що медсестрі, яка тоді чергувала, оголосили догану.

Справою займається прокуратура, яка нині проводить розслідування.

У ладижинському інтернаті 31 січня, нагадаємо, санітарка увімкнула гарячу воду і та полилася на підопічну. На бойлері була позначка 90 градусів. Потерпіла не може говорити та самостійно рухатися. Через це врятувати себе ніяк не змогла. У результаті жінка отримала 35% опіків тіла і лише наступного дня медичний персонал інтернату надав її необхідну допомогу.

 

Читайте також:

У Ладижинському інтернаті під час купання обпекли жінку з ДЦП

«Я можу небагато, але точно можу хоч щось». Три історії про людей, які втратили можливість ходити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Дима Бузин
    Відмазуют друг друга і все
  • Юлія Денисюк- Сніцарук
    Звільнили за згодою двох сторін, це взагалі нормально? Чому не по статті і до чого та догана, як вона так скалічила особливу людину?
  • Alexander Boyko
    Це Україна, як би вже вмерла  то можливо звільнили б
  • Анна Беленькая
    Нет не достаточно 🤬🤬🤬
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 25 травня по 1 червня, які ви могли пропустити 20:44 Пам'ять Героя України Сергія Пархоменка у Вінниці вшанували турніром з боротьби 20:09 У червні змінять рух електричок через Вінниччину: список рейсів 19:28 Ворожий дрон знищив катер разом з екіпажем: серед загиблих — Владислав Руденко із Ковалівки photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 19:03 Від 7,96 до 28 гривень: якими будуть тарифи на газ у червні photo_camera 18:38 Різдво Івана Хрестителя, Петра і Павла та піст: церковний календар на червень 18:02 Чи передається «доля» через обручки: священник висловився про популярний забобон play_circle_filled 17:09 В Україні хочуть посилити захист клієнтів банків від шахраїв 16:16 Майже $300 тисяч. Десять найдорожчих авто, які зараз продають у Вінниці photo_camera 16:03 Жінкам зі званням «Мати-героїня» виплачують одноразову допомогу: як отримати 15:19 Коли поливати, підживлювати та полоти: місячний календар городника на червень 14:35 Кого і коли вітати з днем ангела: календар іменин на червень 2026 14:25 «Зустрінемося під аркою»: історія одного з головних символів Вінниці 14:05 На Вінниччині оновили понад 10 тисяч «квадратів» дороги play_circle_filled 13:13 Браконьєр наловив риби на майже 195 тисяч гривень: його спіймали з п’ятьма сітками photo_camera 12:12 Чи потрібна у Вінниці алея з фото військових, які в полоні? Ми запитали 12:09 У Вінниці відкрили набір на безкоштовні курси української мови 11:04 Для ветеранів Нацгвардії провели гірський реабілітаційний кемп у Карпатах photo_camera 10:45 За 71 мільйон гривень розширять Сабарівський цвинтар. Що відомо про проєкт?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up