Опалювальний сезон у Вінниці: теплоносій подано на 303 будинка

Опалювальний сезон у Вінниці: теплоносій подано на 303 будинка

У Вінниці почали включати опалення. Станом на сьогодні, 18 жовтня має бути тепло мешканцям понад 300 будинків.

«Вінницяміськтеплоенерго» розпочало опалювальний сезон 2019-2020  років для населення з 15 жотвня.

Подача теплоносія на будинки відбувається поступово. Станом на 18 жовтня на 09:00 теплоносій подано на 303 будинка. 

— Першочергово теплоносій подається на будинки, де є акт готовності до опалювального сезону, далі теплоносій буде подаватися до будинків, мешканці яких написали гарантійні листи, і так поступово буде подано послугу на всі будинки, враховуючи при цьому наявність чи відсутність заборгованості за спожиті послуги в попередньому опалювальному періоді (як і зазначено в рішенні виконавчого комітету Вінницької міської ради, спочатку буде подано послугу тим, в кого відсутня заборгованість), — розповідають у прес-службі відомства.

Якщо Ви помічаєте аварії на теплотрасах, пориви систем централізованого опалення чи гарячого водопостачання, просимо негайно повідомляти в диспетчерську «Вінницяміськтеплоенерго», яка працює цілодобово, за номером за тел.: 43-34-95.

Варто зазначити, всього теплопостачальне підприємство забезпечує послугою з централізованого опалення 1222 будинки житлового фонду Вінниці.

Нагадаємо, 15 жовтня 2019 року, у Вінниці почали включати опалення.

Читайте також:

Опалювальний сезон у Вінниці: теплоносій подано на 222 будинки
Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/opalyuvalniy-sezon-u-vinnitsi-teplonosiy-podano-na222budinki-10954016.html#page_comments

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Дональд_К
    А НАХУЯ ТАК ЖАРИТЬ СУКА ДЫШАТЬ НЕЧЕМ???
    Орест Лютий reply Дональд_К
    А якого дідька сидіти в ватніку і лаптях, можна ж купити квиток і спокійно рванути на ісконную родіну, там зима на носі, буде чим дихати і жарений півень в ср.ку клювати не буде.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:04 У центрі Вінниці встановили 12 велетенських писанок із подільськими символами play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up