Обігріють, нагодують та одягнуть. У Вінниці запрацювали пункти обігріву нужденних

Обігріють, нагодують та одягнуть. У Вінниці запрацювали пункти обігріву нужденних
  • На вулиці морозно та сніжно. На жаль, не усі вінничани мають домівку, де можуть пересидіти таку погоду.
  • Для безхатченків та нужденних у місті відкрили пункти обігріву. Там людям допоможуть з одягом та нагодують.

Відзначимо, що нужденні не побачать цієї статті. Вона в першу чергу для того, щоб кожен небайдужий, зустрівши безхатченка, порадив йому куди можна сходити погрітися. Не оминайте чужого лиха та не зарікайтеся, що вас це не стосується.

Пункти обігріву

Щоб запобігти переохолодженню бездомних громадян, для них зробили стаціонарні пункти обігріву:

  • вул. В.Інтернаціоналістів, 12 (з 9.00 до 17.00); 
  • вул. Пирогова, 74 (з 9.00 до 17.00).
  • у приміщеннях Залізничного вокзалу (цілодобово),
  • в приміщенні Центрального автовокзалу (цілодобово),
  • в приміщеннях Східного та Західного автовокзалу міста.

— Бездомні громадяни у зазначених пунктах можуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами, отримати одяг, гарячий чай та продукти харчування. Волонтери, які працюватимуть у пунктах обігріву, взаємодіють з екстреними службами міста, здійснюють супровід до адаптаційних центрів за бажанням безхатьків, — зазначають на сайті міськради. — Окрім цього, для допомоги безхатченкам та інформування їх про роботу пунктів обігріву почали працювати бригадами соціального патрулювання.

Також ви можете,  інформувати про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за телефонами:

  • 15-60 або 0-800-601560 -  цілодобово на гарячу лінію міської ради.
  • 67-04-60 - Вінницький міський центр соціальних служб
  • 50-43-50 – департамент соціальної політики ВМР
  • (063)376-45-64, (096)006-36-05 – ГО «Полум'я надії».

З питань допомоги безхатченкам звертайтеся за телефонами:

  • 1560, 65-15-60, 0-800-601-560 - відділ оперативного реагування міської ради «Цілодобова варта»;                     
  • 67-04-60 - Вінницький міський центр соціальних служб;
  • (063)376-45-64,  (096)006-36-05 – ГО «Полум'я надії»
  • (097)70-88-619  – ГО «ХЕЛП - ВІННИЦЯ»
  • (098)928-06-89 – ГО «Всеукраїнська благодійна громада «Дім милосердя «Віфезда»

ГО «Полум'я надії» - надання допомоги з питань:

  • Санітарно-гігієнічної обробки (помитися, побритися тощо);
  • Щодо харчування;
  • Отримання одягу та взуття;
  • Отримання медикаментів.

Пункти роздачі гарячої їжі:

  ГО «Полум'я надії»:

  • площа перед ринком «Урожай» – Пт, 15.00

ГО «ХЕЛП-ВІННИЦЯ»:

  • площа через дорогу від Центрального автовокзалу по вул. Київська – Пн та СР, 12.00
  • тролейбусна зупинка «Залізничний вокзал» біля Укрпошти – Сб, 12.00

ГО «Всеукраїнська благодійна громада «Дім милосердя «Віфезда»

  • по вулиці Привокзальній за АЗС «Укрнафта», склади солі – Сб, 16.00

ГО «Всеукраїнська благодійна громада «Дім милосердя «Віфезда» (с.Вінницькі Хутори, вул. Лесі Українки, буд.17А)

  1. Для бажаючих змінити своє життя громада надає місце проживання та реабілітаційні послуги

 

 

Читайте також:

Очікується до -20 градусів. ТОП-6 рекомендації, як уберегтися від переохолодження

Різке похолодання. Уже цієї ночі стовпчики термометрів показуватимуть нижче -13

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:15 Цей день, 2 грудня: яке сьогодні свято, прикмети та заборони 21:00 В Ольгополі за рік вибудували ефективний громадський бюджет. Що це означає для людей 20:12 Підрозділ «Кречет» на передовій: коли технології рятують бійців photo_camera 19:32 Більше роботи за більшу зарплату: як реформа вплине на вчителів і що наразі з кадрами на Вінниччині Від читача 17:01 Безпека дітей у кіберпросторі та основні загрози 19:03 Симптоми як застуда, а наслідки серйозніші: що потрібно знати про Коксакі 18:06 Браконьєр на Південному Бузі попався з трьома сітками. Збитки склали майже 194 тисячі гривень 17:53 Порушення сну, інсульти, нервозність... Які ще ускладнення бувають після ковіду, розповів лікар 17:09 «Пройшовся» двома кав’ярнями за годину: чоловік із пістолетом обікрав заклади у Вінниці play_circle_filled 16:20 ЄС інвестував 19.5 млн євро в модернізацію професійної освіти України: результати EU4Skills (Новини компаній) 16:07 За тисячу зимової підтримки можна буде купувати продукти: що відомо 15:03 Вінниця готується до свят: визначили перелік офіційних точок продажу ялинок та прикрас 14:51 «На війні життя має іншу мету»: ветеран з Ладижина про програму соціально-психологічного відновлення 14:20 Новорічний корпоратив 2026. Що пропонують вінницькі заклади (партнерський проєкт) 14:11 На маршрут №5 виїхав оновлений трисекційний трамвай 13:14 Грудневі зміни для вінничан: нові правила відключень, бронювання та тарифи 12:47 П’яний і озброєний: у Гайсині чоловік стріляв у дружину, куля влучила жінці в шию photo_camera 12:10 На Зулінського горів дах підприємства, а на Чайковського — квартира photo_camera 11:42 Фонди Тіни Кароль та «МХП-Громаді» передали сучасне обладнання для маленьких пацієнтів Вінниччини (прес-служба МХП Громаді) 11:07 Вкрав зі скриньок для пожертв майже 10 000 гривень: у Козятині затримали 37-річного грабіжника
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up