БУДІВНИЦТВО І ПРОМИСЛОВІСТЬ. Керівник департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян розказав, що в цілому вдалось зберегти позитивну динаміку економічного та соціального розвитку
— Запущено першу чергу виробництва фотопанелей для сонячних станцій на підприємстві «KNESS PV». На сьогодні це найбільший завод в Україні з виробництва сонячних панелей. Ведуться роботи з розбудови інженерно-транспортної інфраструктури Вінницького індустріального парку, — каже Погосян. — Крім того, «Хед Вінниця» придбав з аукціону земельну ділянку, площею 25 га, для будівництва заводу з виробництва спортивного спорядження для зимових видів спорту. Розпочати підготовчі роботи з будівництва планується вже в цьому році.
На діючих промислових об’єктах тривала модернізація з розширенням. Це стало передумовою до зростання експорту: вінницьку продукцію продають в 112 країн світу на загальну суму 623,4 мільйона доларів США. Порівнюючи з 1 півріччям 2018-го середня зарплата зросла на чверть: з 7300 до 9145 гривень.
Відбувся «бум» і в будівельній сфері на території Вінниці. За пів року збудовано житла на 3 мільярди 445 мільйонів гривень.
— До бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади від сплати пайової участі надійшло майже 5,8 мільйона гривень. В рамках Програми «Муніципальне житло» завершені загально-будівельні роботи на І черзі – 80-квартирному житловому будинку на Маяковського. Розпочато та ведуться роботи з будівництва ІІ черги – житлового будинку на вул. Маяковського також на 80 квартир, — каже Погосян.
ТРАНСПОРТ І МІСЬКИЙ ПРОСТІР. Чиновники звітують про те, що виконали поточний ремонт доріг і тротуарів на понад 140 вулицях. На умовах співфінансування заасфальтували майже 9,2 тисяч квадратних метрів доріг у приватному секторі. Закінчили капремонт вулиці Пирогова на відрізку від Дачної до малого містка. Триває реконструкція Замостянської-2.
У мерії відзначили себе і за перший тролейбус «VinLine», який зібрали у депо «Вінницької транспортної компанії».
— Проведено капітальний ремонт одного автобуса, завершується ремонт – ще одного. У рамках проекту з впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті завершено установку бортових мереж в 306 одиницях міського громадського транспорту. Бортовим обладнанням облаштовано 96 одиниць транспорту, в тому числі 10 автобусів, 46 тролейбусів, 40 трамваїв. Також виконано ремонт ділянки трамвайної колії на вул. Соборна за технологією «оксамитового шляху, — каже керівник департаменту економіки та інвестицій.
Оновили 3,4 кілометра розмітки велодоріжок на Порика, Космонавтів; зробили першу велосмугу червоного кольору на Воїнів-Інтернаціоналістів. Облаштовують велоСТО, що є складовою швейцарського грантового проекту.
СОЦІАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА. У мерії прозвітували за капремонт 14 прибудинкових територій, облаштування 84 індивідуальних-теплових пунктів у житлових будинках та ремонт старих багатоповерхівок. Кажуть, що займалися облаштуванням нових дитячих, спортивних майданчиків біля освітніх закладів та на подвір’ях будинків.
— Ведуться й роботи на об’єктах соціальної інфраструктури. Зокрема, будівництво загальноосвітньої школи в районі «Поділля», добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на Київській та реконструкція спортивного комплексу на Янгеля.
Зведено шість поверхів будівлі регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології на вул. Хмельницьке шосе, будівництво якого ведеться в рамках спільного проекту зі Світовим банком. За кошти бюджету Вінницької міської ОТГ завершується реконструкція загальноосвітніх шкіл №17 та №8, — каже Віталій Погосян.
ЩО РОБИТИМУТЬ ДАЛІ. І на кінець доповіді Погосян розказав про завдання, які вони мають виконати до кінця 2019 року. А саме:
На виконкомі підсумки 1-го півріччя 2019 року затвердили. Тепер це мають ще зробити на сесії міськради.
Вас влаштовує те, в якому напрямку розвивається наше місто?
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 45 від 6 листопада 2024
Читати номер
Вася
Але хтілось, щоб 3 трамвай, що йде на Вішинку ставав на Урожаю, а не десь на Шевченка.
роман
123
Зачем выпендриваться?
Anonymous
А по факту все застраивается скворешниками, уничтожается общественное пространство, уничтожаются газоны, деревья, тротуары что в итоге приведёт к полному коллапсу и остановке всего из-за непросчитанной нагрузки на инфраструктуру.