Нотаріус не потрібен: як вінничанам отримати субсидію без прописки

Нотаріус не потрібен: як вінничанам отримати субсидію без прописки

Українці, які раніше не отримали субсидію через відсутність прописки, можуть отримати її, надавши договір оренди житла, на яке оформляється субсидія.

Про це повідомив міністр соціальної політики вінничанин Андрій Рева.

«Якщо громадянин не змогли оформити субсидію через відсутність прописки в даному житлі, але там проживає і оплачує рахунки за тепло, газ, світло і воду, держава забезпечила йому можливість скористатися безповоротної допомогою на підставі договору оренди житла», - цитує Реву прес служба Мінсоцполітики.

При цьому міністр зазначив, що рішенням уряду не визначені жорсткі вимоги до такого документа - договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо всього двох підписів власника житла і орендаря.

Відео дня

Документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен враховуватися місцевими органами соціального захисту населення на користь сім'ї, зазначив Рева.

Читайте також: Субсидії у питаннях та відповідях: як оформити, коли та скільки нарахують?
 Субсидія-2016: вінничанам зроблять перерахунок автоматично. Але є нюанси
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Daily
    мене цікаве інше як людина може отримати медичні послуги з іншою пропискою.Був випадок людина з пропискою в Миколаєві  звернулася в місцеву лікарню  її послали в Миколаїв.
    Анонім reply Daily
    А взагалі надивилась я на різних безкоштовних лікарів, і швидкої, і не швидкої, і як вони поводять, коли людина помирає. Можу сказати так: якщо щось несуттєве - переболить, а якщо вмираєш, вони безсилі. Бо на парах за дівками бігали, потім гроші носили. А ще часто в список ліків пишуть саме дороге, яке тільки є, а потім в інтернеті шукаю вітчизняні аналоги (дженерики).

    Наприклад, ношпа дротоверін коштує 50 з чимось, а просто дротоверін - тільки 5 з копійками. Склад відрізняється тільки кількістю крейди і барвника, а різниця в 10 разів. Треба завжди шукати в Інтернеті вітчизняний аналог.
    Анонім reply Daily
    дивлячись чим вона хворіла.

    розумію, що не всі зупиняються в готелях, але довідка з готелю про проживання там не підійде?

    в будь якому випадку, швидка точно не відмовить. але чи варто палити бензин швидкій і займати час від інших людей, якщо хворий сам може піти в лікарню.

    Щодо даної проблеми, то в Європі саме так: поїхав у відрядження в інше місто - ніхто не допоможе.

    Для іноземців швидка - платна. Моя знайома як узнала ціну швидкої, то зразу одужала)))
    Daily reply Анонім
    дякую.  якщо зле треба падати на тротуар і чекати швидку
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up