Субсидія-2016: вінничанам зроблять перерахунок автоматично. Але є нюанси

Субсидія-2016: вінничанам зроблять перерахунок автоматично. Але є нюанси

Вже в жовтні розпочнуть перерахунок субсидій на опалювальний період. Робитимуть це в департаменті соціальної політики. Вінничанам, які вже отримували допомогу в попередньому році, не потрібно звертатись до Прозорих офісів та повторно подавати документи.

У прес-службі вінницької міської ради запевняють, що обчислення будуть проведені автоматично. Але це не стосується домогосподарств, в якиз змінилась кількість зареєстрованих людей або змінились інші показники, які впливають на розмір нарахувань.

За інформацією відомства, в травні 2016 року провели автоматичний перерахунок субсидій на неопалювальний період більш ніж 64 тисяч домогосподарств, з яких призначили субсидію більше 41 тисячі сімей.

За попередніми підрахунками, очікується, що через збільшення ціни на опалення протягом опалювального періоду 2016-2017 років, кількість отримувачів  субсидій збільшиться  на  20 – 25 тисяч і буде становити близько 70% від загальної кількості домогосподарств.

Варто зазначити, що вінничани, які отримують державну допомогу, зобов’язані протягом місяця повідомити департамент соціальної політики про зміни, які відбулись. Зокрема про зміни зареєстрованих у житловому приміщенні людей:

  • кількість,
  • соціальний статус,
  • перелік  отримуваних житлово-комунальних послуг,
  • купівлю товарів або оплату послуг понад 50 тисяч гривень.

До речі, за опалювальний період 2015-2016 років у Вінниці субсидією скористалося 66 827 домогосподарств, що складає 50,63% від загальної кількості помешкань вінничан. Середній розмір призначених за опалювальний період субсидій  становить 1,2 тисяч гривень.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Волкова Юля

    Сначала цены поднимаете космические,а потом народ должен бежать к вам с протянутой рукой...

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Погода на Вінниччині: коли повернеться спека до +30° 20:09 Техніка для зупинки штурмів: воїнам двох підрозділів передали 400 дронів та шість квадрокоптерів photo_camera 19:19 Басейн, квести та солодка вата: у Вінниці влаштували свято для дітей військових photo_camera 19:03 Йога, сплави та тиша: як у таборі під Вінницею оздоровлюють 50 сімей з Харківщини Від читача 17:24 Від споживання до захисту: як проєкт «Брама» очищує український медіапростір. 18:32 Від Кіма до Вигівського: хто увійшов до нового уряду і як за нього голосували вінницькі нардепи 18:08 Компенсація за оренду житла для військових у Вінниці: хто може отримати 4 992 17:07 Вінницькі алтиматори дебютували на міксових змаганнях в Європі photo_camera 17:03 Горів ліс та падали дерева на авто: надзвичайники підбили підсумки доби photo_camera 16:13 У селі під Хмільником нетверезий керманич Audi зніс ліхтарний стовп photo_camera 16:08 Метеорологи оцінили стан посівів на Вінниччині: де бракує вологи 16:00 Колишню інкубаторну станцію птахофабрики в Літині виставили на продаж як маєток XIX століття photo_camera 15:27 364 мільйони на обіди школярам: які їдальні вже ремонтують і де планують фабрику-кухню за майже пів мільярда 15:02 Від 200 гривень за бджолосім'ю до компенсації за насіння: у Вінниці виділили кошти фермерам 14:13 Відхилення у воді з трьох водогонів області: що виявили під час перевірки photo_camera 13:03 Шестеро людей постраждали. Біля Вінниці зіткнулися Volkswagen і Renault photo_camera 12:34 Де у Вінниці найдешевша оренда: рейтинг районів за цінами на квартири 12:15 Від курсу з графічного дизайну до перших комерційних проєктів вже у 18 років (Новини компаній) 11:11 П'яна ДТП на залізниці біля Глухівців: за загибель 15-річної дівчини водій отримав вирок 10:19 Гаряча вода — за тиждень, світло — після ремонту: перелік адрес у Вінниці, де є обмеження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up