Українці, яким надали субсидії, не економлять на комуналці

Українці, яким надали субсидії, не економлять на комуналці
Люди в Україні, яким держава надала субсидію на житлово-комунальні послуги, в минулому 2015 році витратили ресурсів вдвічі більше, ніж ті, хто платить за комуналку без субсидії.

Про це розказав експерт Святослав Павлюк, який є фахівцем з питань енергетики та енергоефективності.

- Виходить по фактам, що  система субсидій грає проти проектів енергоефективності, - каже Павлюк.

Також він додав, що за інформацією Держстату, загальний рахунок українців за всі житлово-комунальні послуги в 2015 році склав 51 мільярдів гривень.  При цьому люди самі сплатили  лише 25,7 мільярдів, а з бюджету виділили на субсидії  25,3 мільярдів.

Нагадаємо, що на кінець 2015 року у Вінниці 57968 родинам призначили субсидії на житлово-комунальні послуги.

- При цьому фінансування енергоефективних заходів виділили 342 мільйонів гривень, з яких витратили лише близько половини. Решту перенесли на поточний рік. Наша бізнес-модель в ЖКГ полягає в "проїдання" тих грошей, які ми повинні були витратити на утеплення будинків, що дозволило б скоротити споживання і рахунки за опалення, - підсумував експерт.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (7)
  • Дарья
    Чомусь мені здається, що ця субсидія до добра не доведе. Платили б усі як раніше та усе. А то щось мутять з цією субсидією, отже для когось так вигідно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Погода на Вінниччині: коли повернеться спека до +30° 20:09 Техніка для зупинки штурмів: воїнам двох підрозділів передали 400 дронів та шість квадрокоптерів photo_camera 19:19 Басейн, квести та солодка вата: у Вінниці влаштували свято для дітей військових photo_camera 19:03 Йога, сплави та тиша: як у таборі під Вінницею оздоровлюють 50 сімей з Харківщини Від читача 17:24 Від споживання до захисту: як проєкт «Брама» очищує український медіапростір. 18:32 Від Кіма до Вигівського: хто увійшов до нового уряду і як за нього голосували вінницькі нардепи 18:08 Компенсація за оренду житла для військових у Вінниці: хто може отримати 4 992 17:07 Вінницькі алтиматори дебютували на міксових змаганнях в Європі photo_camera 17:03 Горів ліс та падали дерева на авто: надзвичайники підбили підсумки доби photo_camera 16:13 У селі під Хмільником нетверезий керманич Audi зніс ліхтарний стовп photo_camera 16:08 Метеорологи оцінили стан посівів на Вінниччині: де бракує вологи 16:00 Колишню інкубаторну станцію птахофабрики в Літині виставили на продаж як маєток XIX століття photo_camera 15:27 364 мільйони на обіди школярам: які їдальні вже ремонтують і де планують фабрику-кухню за майже пів мільярда 15:02 Від 200 гривень за бджолосім'ю до компенсації за насіння: у Вінниці виділили кошти фермерам 14:13 Відхилення у воді з трьох водогонів області: що виявили під час перевірки photo_camera 13:03 Шестеро людей постраждали. Біля Вінниці зіткнулися Volkswagen і Renault photo_camera 12:34 Де у Вінниці найдешевша оренда: рейтинг районів за цінами на квартири 12:15 Від курсу з графічного дизайну до перших комерційних проєктів вже у 18 років (Новини компаній) 11:11 П'яна ДТП на залізниці біля Глухівців: за загибель 15-річної дівчини водій отримав вирок 10:19 Гаряча вода — за тиждень, світло — після ремонту: перелік адрес у Вінниці, де є обмеження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up