На виконкомі переглянули тарифи. Скільки вінничани платитимуть за опалення

На виконкомі переглянули тарифи. Скільки вінничани платитимуть за опалення
  • У міській раді пройшло засідання виконкому, на якому було переглянуто вартість опалення та гарячої води для населення. За кілька днів містяни отримають платіжки за грудень зі зниженою вартістю

Наприкінці грудня у телеграм-каналі прем’єр-міністра Олексія Гончарука з’явилося повідомлення, що Кабмін ухвалив постанову, за якою вартість опалення для населення має зменшитися приблизно на 30%. Платіжки з новими тарифами українці мають отримати вже в січні. 

Передумовою для зміни тарифу є зменшення ціни на природний газ. За словами прем’єра, при правильному нарахуванні, вартість послуг для споживачів може зменшитися на 300-400 грн/міс. 

У Черкасах, Житомирі, Кропивницькому, Кривому Розі та інших містах місцева влада вже здійснила перерахунок тарифів. У четвері, 9 січня, під час засідання виконкому міської ради було розглянуто тарифи й у Вінниці. 

За грудень вінницькі абоненти централізованого теплопостачання заплатять на 26% менше, а вартість гарячої води за цей же місяць подешевшає на 23%.

Спираючись на тарифи, які діяли з 1 січня 2019 року, порахували скільки реально платитимуть вінничани. За нашими розрахунками, опалення може коштувати 1017,7 гривні за одну гігакалорію або 26,07 гривні за м². А куб гарячої води коштуватиме 69,38 гривні за наявності рушникосушильників. Без них гаряча вода коштуватиме 64,12 гривні за м³.

На сайті міськради також наводять приклад зниження ціни тепла:

«Для прикладу, мешканці квартири площею 54 м² по Магістратській у грудні за тепло сплатять на 327 грн менше. Власник однокімнатної квартири площею 35 м² по Ширшова заплатить менше на 286 грн».

Міський голова Сергій Моргунов повідомив, що мерія вже звернулася до НКРЕКП з пропозицією перерахувати і встановити відповідний тариф і на січень. 

— Ми маємо активно контролювати цей процес і приймати рішення для того, щоб вінничани платили менше і за об’єктивною ціною, — сказав Моргунов. — Найголовніше, щоб у платіжках, що будуть розноситися людям вже найближчими днями була відображена ціна згідно рішення виконкому. 


Читайте також:


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Георгий Ващук
    В першу чергу потрібно сказати спасибі погодним умовам, адже, напевно, з настанням сильних морозів ми з вами почуємо: «Тарифи за опалення зростають. Ой-йо-йой ... »
  • Олена
    Дожили ... А что будет дальше?
  • Ольга Ломонова
    Дійсно, з оплатою за комуналку в нашій країні пересічному громадянину, який живе на мінімальну з/п важкувато. Мені, наприклад, довелося в грудні звертатися за фінансовою допомогою до мікрофінансових організацій, які я знайшла на сайті підбору кредитів https://www.groshi-online.top, там можна вибрати компанії з мінімальною процентною ставкою або ж взяти позику зовсім під 0%.
    Це, звичайно не вихід, але хоч якесь рішення фінансової проблеми до отримання зарплати.
    Олекса reply Ольга Ломонова
    Ольга, пнх зі своїми кредитними лохотронами.
  • Олена
    На словах всі ціни знижуються, послуги поліпшуються, а в дійсності все навпаки.
    Краще підкажіть, де взяти гроші на оплату комуналки, а то до зарплати ще жити й жити ...
    Поpошок reply Олена
    Зарплата була нарахована 8 січня згідно законодавства. Де взяти гроші?....хм, а як з приводу того, щоб піти працювати?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:15 Громада на колінах та море квітів: як проводжали в останню дорогу Михайла Безскурського photo_camera 17:39 Весна скасовується? На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг play_circle_filled 17:12 51 тисяча штрафу за нічний драйв. На трасі зупинили водія під амфетаміном 16:06 Обіцяли «зелений коридор» за 9 000: вінничанина затримали на кордоні зі Закарпаттям play_circle_filled photo_camera Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 15:39 Як перевірити здоров’я без витрат? Розповідає сімейна лікарка Ольга Шкода 15:03 Дев’ять рейсів на день: як тепер курсує автобус від автовокзалу до Хуторів 14:07 Гранів поховав Героя через два роки після останнього бою photo_camera 13:55 Поїздки за кордон — тільки по роботі. Які вінницькі депутати виїжджали з України? 13:18 Пожежі на Вінниччині: постраждав чоловік, горіли будівлі та авто photo_camera 13:15 Окупанти вісім годин тероризували Вінниччину: пошкоджені вісім будинків photo_camera 12:43 Викрав 1,3 мільйона у матері загиблого героя — судитимуть племінника-шахрая 12:33 У кафедральному соборі готуються до Вербної неділі. Розклад богослужінь на 3–5 квітня 12:14 Чи реально знайти сховище за мапою? Вінничан закликають протестувати систему безпеки 12:05 Кращі місця для покупки квітів у Вінниці: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 11:16 Йому було лише 27... На Донеччині загинув лейтинант поліції Владислав Смаглій 10:43 Тривоги, ремонт і відключення: що чекати вінничанам 3 квітня 10:05 Парад тюльпанів, вітражі та писанки. Куди піти у Вінниці в квітні? photo_camera 09:53 Сорок «квадратів» у вогні: на Вишеньці згоріла альтанка відомого закладу 09:02 У Вінниці переформатують школи: де зникнуть 10-ті класи і початкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up