На площу Гагаріна пропонують повернути старі пріоритети руху. Петиція

На площу Гагаріна пропонують повернути старі пріоритети руху. Петиція
  • Вінничани пропонують змінити «головну дорогу» на площі Гагаріна.
  • За діючими правилами водіям важко проїхати це перехрестя — труднощі виникають під час проїзду з Хмельницького шосе на Соборну і з вулиці Пирогова на Хмельницьке шосе.
  • До того ж, як стверджує автор петиції, ідея зробити світлофори на Гагаріна коштуватиме бюджету від 2,5 до 5 мільйонів гривень.

До міськради подали нову петицію щодо площі Гагаріна. Віталій Павловський стверджує, що після зміни пріоритетів руху на цій ділянці зросла кількість ДТП. Тому він пропонує повернути правила,  які діяли до літа 2017 року: зробити головною дорогою Хмельницьке шосе-Соборна.

Павловський написав й про головні труднощі при перетині Гагаріна на авто:

«Складно проїхати перехрестя з вулиці Пирогова, повертаючи наліво у бік Хмельницького шосе. А також з Хмельницького шосе до Соборної, де потрібно надати пріоритет всім, в тому числі трамваям, які часто не в полі зору водіїв», — пише Віталій.

Автор петиції стверджує, що на зміну пріоритетів не потрібно багато коштів, на відміну від наміру влади — поставити світлофори на цьому перехресті.

«Для зміни пріоритетності руху, як було раніше, потрібно лише змінити знаки «головна дорога» та «дати дорогу». А щодо встановлення світлофорів — за попередньою неофіційною інформацією, на виготовлення проекту закладено близько 400 тисяч гривень, а на саму реалізацію заплановано від 2,5 до 5 мільйонів гривень», — пише Віталій Павловський.

Станом на 12.00 11 квітня це звернення підтримали 61 людина. Для розгляду петиції потрібно щонайменше 350 підписів. Підтримати її можна за цим посиланням.

Журналісти, нагадаємо, нещодавно розбиралися разом з експертами, як краще змінити рух на площі Гагаріна.

Опитування

Як варто змінити рух на площі Гагаріна?


 

Читайте також:

З 9 квітня у Вінниці змінили графік роботи громадського транспорту

Розповіли деталі ДТП на Юності, де зіткнувся Jaguar та мотоцикл

Розвиток транспорту Вінниці став «на паузу». Під питанням — нові VinLine і турецькі автобуси

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (25)
  • Сергей Гончар
    Ничего не нужно делать, лучше контролируйте ездунов под 3.2
  • Olex Zakharchuk
    Дотримуйтесь дозволеної швидкості і ризик аварійності зникне геть !
  • Валерій Сольонов
    Може просто нема чого шастать кому не треба через соборну. Ато щось багато в Вінниці присів пора робити чистку.
  • Николай Кушнир
    Відкрийте соборну і все буде добре... Бо моргунов вже заїбав.... І поліція теж зупиняють тих кого заманеця!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:22 «Якби міст не підірвали, танки пішли б на Київ»: як лікар з моргу упізнав загиблого сапера 21:00 Унікальні криниці у селі Стіна на Вінниччині стали живою пам’яткою історії 20:04 Чоловіка з Гайсинського району судитимуть за зґвалтування 13-річної падчерки 19:14 Менше уколів, більше захисту, статус довідки вакцинації — що нам дає новий календар щеплень Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 19:10 Тюльпани, троянди, букети: де у Вінниці замовити квіти до 8 Березня (парнерський проєкт) 18:44 Мобільні пункти незламності у Вінниці не працюватимуть. У міськраді пояснили причини 17:53 Шум довкола «Тиші». Як депутат Педорченко забудовує узбережжя Бугу play_circle_filled photo_camera 17:27 Вінницькі гвардійці знешкодили два ворожі «Шахеди» під час масованої атаки 17:03 Протаранив два авто на Немирівському шосе і поїхав далі: біля Писарівки «ловили» втікача на MAN play_circle_filled 16:10 У Вінниці Наталія Половинка презентує проєкт «ЦВІТ» — поезію Шевченка у живій українській пісні 15:30 Місяць у бункері в Маріуполі: історія 11-річного Роми (соціальна реклама) 15:13 Незаконний виїзд до Молдови за $8000: посередника спіймали під час рейсу з грошима та зброєю 14:38 Україна повернула 1000 тіл полеглих. Родини очікують на ідентифікацію 14:14 До 500 тисяч гривень на старт і розвиток бізнесу. У Вінниці триває конкурс ваучерів 13:45 Кількість будинків, пошкоджених під час обстрілу, зросла до сорока. Як отримати допомогу play_circle_filled 13:15 Фермер із Вінниччини повернув до бюджету понад 4,5 мільйона податків 12:06 Водій MAN насмерть збив чоловіка під Вороновицею і втік з місця аварії 11:24 Росіяни атакували критичну інфраструктуру. Випустили понад 400 дронів і 39 ракет 10:34 Били кулаками та гумовим кийком — троє поліцейських Вінниці постануть перед судом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up