На честь 8 березня у громадському транспорті міста зробили безкоштовний проїзд

На честь 8 березня у громадському транспорті міста зробили безкоштовний проїзд
  • Пропозиція про безкоштовний проїзд надійшла від вінницької феміністки, голови ГО «Вісь» Світлани Дубини до міського голови. 
  • Про це вона розповіла на мирній акції за права жінок та на своїй сторінці у Facebook. 

Як розповідає Світлана Дубина, рішення прийняли на виконкомі 5 березня. У ньому йдеться, що у трамваях, автобусах та тролейбусах 8 березня всі можуть їздити безкоштовно. Таке привітання для жінок влаштувала вінницька міська рада. 

У коментарях до допису феміністки про безкоштовний проїзд почали писати, що «це подачки для жінок». На що Світлана Дубина відповіла: «Жінки мають менше матеріальне забезпечення отож дуже логічно, якщо хоча б 8 березня буде «подарунок» чи вам борди з тюльпанчиками миліші? До речі, проїзд безкоштовний для всіх. А я рада, що хтось, зекономивши, собі пів батона до чаю купить. В Німеччині минулого року в деяких містах теж робили таку акцію». 

Про це у соцмережі також повідомила директорка Інституту розвитку міст Валентина Ткачук.  

«Для мене особисто це так приємно і так надихаюче. Адже не важливо, скористаєтесь ви сьогодні громадським транспортом чи залишитесь вдома — керівництво міста створило для вас цю можливість. Бо важливо слухати і чути, говорити і бути готовими до діалогу, бо партнерство і синергія дають свої плоди», — пише Валентина Ткачук. 

Читайте також:

«Квіти — клумбам, права — жінкам». Репортаж з вінницької акції за права жінок

«Велосипед зробив для емансипації жінок, більше, ніж щось інше у світі…». Факт з історії

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Mariya Artyukhova
    А потом снова тарифы будут поднимать на проезд?
  • Наталья Горошко
    Хорошо, что нам сообщили об этом вечером)
    Александр Шмырев reply Наталья Горошко
    Спасибо что не 23.59 написали но за то ограничили  льготникам бесплатный проезд
  • Олександр Зелений
    Qr код ніхто не відміняв))),,,для тих хто в навушниках....
  • Aleksandr Dvirniy
    Вам не надоело врать?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Аварійні бригади «Вінницяміськліфту» отримали новий бус photo_camera 20:15 Мама загиблого воїна, військові та діти війни стали героями фотовиставки photo_camera 19:33 «Не пройшло і року»: що сталося з відремонтованою дорогою на Бар? play_circle_filled photo_camera 18:56 У Вінниці дітей навчатимуть виживанню, туризму та дослідженню природи Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 18:18 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: склали рейтинг за бюджетами 18:02 Після місяців невідомості Тульчин попрощався з Василем Борисюком photo_camera 17:22 Директора Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана підозрюють у зловживаннях на понад мільйон. Що в його декларації? 17:13 Нова клумба з 405 троянд з'явилася біля Літнього театру photo_camera 16:11 Понад чотири роки у полоні — до Вахнівки повернувся бойовий медик Олександр Задоєнко play_circle_filled 15:36 У Вороновиці вантажівка насмерть збила 9-річного велосипедиста 15:05 Житель Вінниччини видурив у військового 156 тисяч гривень під приводом продажу авто 15:01 Крижопільська громада попрощалася із 51-річним військовим Миколою Суслою photo_camera 14:54 Обладнання для онкохворих купували з переплатою — лікарня втратила 5,6 мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 14:51 Видачу нових муніципальних карток у Вінниці поставили на паузу 14:42 Туристичний автобус перекинувся дорогою до Болгарії — травмувалася дитина з Вінниччини 14:26 Поблизу Цвіжина перекинувся позашляховик Toyota — є загиблі play_circle_filled photo_camera 14:18 У Лисянці через коротке замикання спалахнув будинок photo_camera 13:30 «Розумні» світлофори біля Універмагу: у трамваїв буде пріоритет руху перехрестям 13:14 Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up