Мій путівник: на плюсах розказали про віслюкову ферму та французький коледж

Мій путівник: на плюсах розказали про віслюкову ферму та французький коледж

«Сніданок 1+1» завершує мандрівку Вінниччиною. Журналісти вже розказали про шашлик в тісті, сир від Мауріцціо, вінницьке сало та хрін.

На каналі «1+1»  у рубриці «Мій путівник» вийшов черговий сюжет про Вінниччину. Цього разу вирушили в бік села Заболотне, яке знаходиться майже на кордоні з Молдовою. Там відвідали коледж, де студенти вивчають французьку та проходять стажування у Франції.

А також розказали про ферму, де розводять віслюків.

Фермa – нaвчaльний центр для студентів. Її побудувaли в 1990. Тут живуть aльпійські кози, вівці, aле нaйбільшa гордість – віслюки. Їх привезли з Туреччини, Болгaрії тa Ірaну. Вaсиль Никифорович не лише знaє кожну твaрину по імені, він зaвжди приносить їм смaколики – бублики тa цукор. Для твaрин це спрaвжній делікaтес, тому вони чекaють свого господaря.

 

 

Нагадаємо, що на каналі «1+1»  у рубриці «Мій путівник» вийшов черговий сюжет про гастрономічну Вінницю.  Цього разу розповіли про вінницький хрін та сало.

Раніше журналісти розповіли про справжню моцареллу від італійця Мауріцціо та шашлик в тісті по-грузинськи.

Читайте також:

В «Сніданку з 1+1» показали Вінницю – місто затишних вулиць та парків

В «Сніданку з 1+1» показали Вінницю — місто ретроавтівок та сучасних трамваїв

В «Сніданку з 1+1» показали Вінницю – місто польотів та стрибків з парашутом

За що Вінницю люблять туристи?(опитування)


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:14 Через аномальну спеку на Вінниччині можуть відключати світло. Що треба знати вінничанам 15:30 Найбагатші та найбідніші: скільки грошей припадає на одного жителя кожної громади області 14:42 Ексочільника Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею Аграрного університету на 1,3 мільйона 13:50 Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив вінничанина Ярослава Мрочка почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» (прес-служба БФ Сергія Притули) Від читача 11:20 Один коментар - і шахраї вже можуть писати у директ 13:36 Нові тарифи, бензин та виплати від міста. Що зміниться для вінничан у липні? 13:10 Двоє підлітків на мотоциклах потрапили у ДТП у Гайсині. Ще одна аварія сталася біля Дяківців 12:06 «Медова» оборудка на понад два мільйони: на Вінниччині підприємця підозрюють у шахрайстві 12:06 Вінницькі гімнастки здобули 17 нагород на міжнародному турнірі «Performance Cup 2026» у Туреччині 11:30 Французькі волонтери завітали до Вінниці: кольори, стародруки та гуманітарні місії (соціальна реклама) 11:17 Вимкни кондиціонер в авто — соплі дитині надуєш! Ще одна порада від бабусі, яку не варто слухати 11:04 Троє людей загинули на водоймах Вінниччини за один день. Серед них — 16-річний хлопець 11:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 10:22 У Вінниці зафіксували температурний рекорд: після +34,6°C область очікує ще одну хвилю спеки 10:02 Де у Вінниці 29 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:33 На Соборній за ніч завершили ремонт колії, яка деформувалася через спеку play_circle_filled 09:07 У Вороновиці під час ремонту автомобіля загинув 68-річний чоловік 08:16 29 червня православні вшановують святих апостолів Петра і Павла: що варто знати про свято 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 22 по 29 червня, які ви могли пропустити 20:22 Пікнік може обернутися штрафом або в'язницею: вінничанам нагадали важливі правила
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up