Мерія відповіла на петицію про збереження катакомб під Соборною

Мерія відповіла на петицію про збереження катакомб під Соборною
  • У п’ятницю, 28 грудня, міськрада дала відповідь на петицію архітектора про збереження катакомб.
  • У ній йдеться, що питання підземель розглянуть на раді з питань історії. Фахівці цієї ради у 2016 році займалися декомунізацією вулиць міста

Архітектор Віталій Плясовиця, 10 грудня, розмістив на сайті електронних петицій звернення про збереження підземних ходів. А саме запропонував дослідити підземелля невінницькими фахівцями, зробити висновки та закріпити їх охоронний статус. На думку архітектора, це була б гарна туристична «родзинка» Вінниці.

А причиною, чому знов згадали про історичні підземелля, стали катакомби, що на думку фахівців, є під 125-річним історичним готелем на Соборній.

І сьогодні, 28 грудня, мерія дала відповідь.

«Інформуємо Вас, що дане питання включено до порядку денного чергового засідання ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки м. Вінниці. Про результати розгляду буде повідомлено додатково», — йдеться у відповіді з підписом заступниці міського голови Галини Якубович.

Підземелля під Спасо-Преображенським собором:

Нагадаємо, що рада з питань історії займалася питанням декомунізації вулиць міста у 2016 році: Результати декомунізації. Пропонували зробити 44 провулки Степана Бандери

Читайте також:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Торонтухин
    Системы ходов давно нет. Есть засыпанные  фрагменты ходов. Кладов вы там не найдете,  все что там было вынесли еще в прошлые века.
  • Next
    Все чого навчилась робити найгірший за всю історію міста,  заступник міського голови Галина Якубович, це давати відписки фактично про ні про що.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:09 У Козятині затримали рецидивіста за замах на зґвалтування 7-річної дитини 14:05 «Нива» стартує в Кубку України домашнім матчем із «Рухом» 13:25 Прийом кольорових металів у Вінниці: як здати метал вигідно та прозоро (Новини компаній) 13:13 Найбільше штурмів — біля Костянтинівки: що відбувається на фронті photo_camera Від читача 12:29 Підтримка, яка поруч: «Українська команда» та World Woman Club щомісяця допомагають ВПО, військовим і їхнім родинам 12:21 Вінниця шукає керівника для транспортної компанії. Обіцяють від 1,5 мільйона доходу на рік 12:02 Смертельна ДТП у Якушинцях — поліція встановлює, як Hyundai зіткнувся з DAF photo_camera 11:40 «Нас семеро. А їх - 80»: "Антіп" про бій у Галицінівці (соціальна реклама) 11:07 Продав чужий велосипед одразу після крадіжки: у Вінниці затримали гастролера 10:02 Де у Вінниці 19 серпня не буде води та світла: адреси 09:15 У Вінниці прощаються з оборонцями Русланом Ігнатовим та Сергієм Мельником 08:03 Сьогодні вітаємо Тимофія та слідкуємо за погодою. Історія, заборони та прикмети 19 серпня 07:58 Презентували новий формат чемпіонатів Вінниччини з футболу серед дитячо-юнацьких команд 21:01 Напився, сів за кермо й пропонував $200: у Вороновиці затримали 36-річного порушника 20:44 Перша робота, перший обман. Як 17-річну вінничанку залишили без зарплати і що про це каже закон 20:09 Один недопалок перетворює поля на згарища: на Вінниччині спалахнуло 25 пожеж photo_camera 19:33 Крутінь оскаржує догану, а ДБР розслідує: що далі відбувається зі справою вінницького ДСНС 19:04 Воїн штурмової бригади «Лють» Микола Танасійчук із Бершаді здобув «Срібний Хрест» photo_camera 19:00 Понад пів року суд в Іллінцях не може вирішити долю земель Трипілля в урочищі «Вапельня» 18:32 Автотроща під Вінницею: двоє людей загинули на місці, за життя дитини борються медики photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up