Літо  у розпалі: на яких пляжах офіційно дозволили відпочивати вінничанам?

Літо  у розпалі: на яких пляжах офіційно дозволили відпочивати вінничанам?

Посадовці визначили місцями масового відпочинку населення лише дев’ять пляжів у Вінницькій області.

На Вінниччині визначено місця масового відпочинку населення на водних об’єктах. У перелік увійшло дев’ять пляжів.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Як місця масового відпочинку населення визначено дев’ять пляжів:

три пляжі у Вінниці:

  1. пляж "Гонти";
  2. пляж "Центральний";
  3. пляж "Хімік";

у Вінницькому районі – база відпочинку "Берізка" у с Тютьки;

у Гайсинському районі – оздоровчий табір "Ювілейний", с. Степашки.

у Тульчинському районі– дитячий санаторій "Подільський Артек" с. Заозерне;

пляж у Ладижині;

у Немирівському районі – дитячий санаторій "Сокілець";

пляж у Могилеві-Подільському.

—  Сезонними рятувальними постами обладнано вісім пляжів (чергують 25 рятувальників), обстежено акваторії дна семи пляжів, — зазначають у відомстві.

Нагадаємо, влітку у Вінниці для відпочинку населення готуються три пляжі: "Гонти", "Хімік" та "Центральний", які розташовані на берегах Південного Бугу та на "Вишенському озері".  Хоча на цих пляжах збудників паразитозів у воді не виявили, купатись на всіх пляжах не рекомендують.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Григорій
    То йти чи не йти на пляж Гонти?  Раніше писали що там виявлена паличка стафілокока чи щось типу того. Мені потрібно навчитись плавати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:33 Чому вінничани платитимуть 25 гривень за проїзд, а не 20: що відповіла міськрада на петицію 17:05 Від художньої гімнастики до хокею на траві: у Вінниці відкрили набір до спортивної школи 16:50 «Коли розкопали могили, живі упізнали сотні людей»: як у москві перебрехали вінницьку трагедію 16:07 У Вінниці списують ще два трамваї Tram 2000 — їх використають для ремонту іншого транспорту Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 15:31 Держстат виписав 228 штрафів за неподання звітів за шість років: скільки отримала Вінниччина 14:08 З Визволення більше не виїхати на Соборну. У центрі Вінниці змінили рух та облаштували 37 паркомісць 13:32 Як ви ставитися до мобілізації жінок без дітей на рівних умовах із чоловіками? Ми запитали вінничан 13:08 Майже 29 мільярдів гривень податків зібрали на Вінниччині від початку року 12:06 «Щедрик» посеред літа та просто неба. У Вінниці влаштували незвичайні музичні зйомки play_circle_filled 11:50 Стрибунка з Вінниці, яка виступає за Італію, виграла чемпіонат Європи 11:08 Парковка замість клумби та новий світлофор — як хочуть змінити центр Вінниці 10:39 Заліз на дерево, а злізти не зміг: у Вінниці 9-річного хлопчика знімали рятувальники 10:05 Без газу на кілька днів залишаться мешканці Вінниччини — перелік адрес 09:17 Два життя, віддані за Україну: Вінниця прощається із Сергієм Яцуком та Русланом Кропивлянським 08:04 Сьогодні велике церковне свято — Успіння Пресвятої Богородиці. Прикмети та заборони 15 серпня 21:00 У Ямпільській громаді проведуть благодійний фестиваль бринзи та вареників 20:06 На Вінниччину суне спека до +33°. Якою буде погода на вихідні 19:02 Підлітки виходять на ринок праці: на Вінниччині 93 офіційно працевлаштованих 18:14 З російського полону повернувся Віталій Платовський — його зустріли у Бабчинецькій громаді photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up