Кожні три хвилини з неба «падатиме зірка». Вінничани, загадуйте бажання

  • Метеорний потік Персеїди досягне піку активності в ці вихідні.
  • В період з 12 по 14 серпня 2017 року за метеоритним дощем зможуть спостерігати жителі України.
  • Вінницька астроном радить, яке місце краще вибрати.
Кожні три хвилини з неба «падатиме зірка». Вінничани, загадуйте бажання

Потік Персеїди вважається одним з найкрасивіших явищ в нічному небі. Персеїди є чи не найбільш динамічним, стабільним і численним метеорних потоком, який досягає свого максимуму щороку в серпні.

Як відзначає вінницька астроном Надія Почапська, під час піку активності в атмосфері будуть згоряти від 20 до 120 метеорів кожну годину.

В цьому році синоптики обіцяють хорошу видимість. Астроном каже, що без бінокля можна буде побачити близько 20 метеорів на годину тобто, «зірки» будуть падати майже кожні три хвилини.

Краще вибрати відкриту ділянку за містом. Вночі на небі в сузір’ї Персея можна спостерігати метеорний потік, розказує журналістці «20 хвилин» Надія Почапська.

Пік активності припаде в ніч з суботи на неділю. З восьмої години вечора вінничани зможуть поспостерігати за метеоритним дощем, причому з кожною годиною кількість падаючих «зірок» буде збільшуватися.

У ніч на понеділок метеоритний дощ також буде помітний при ясному небі.

Дивіться захоплююче відео з метеорним потоком, яке відзняли в 2012 році:

 

Варто нагадати, що 21 серпня відбудеться повне сонячне затемнення. В Україні його буде не видно.

До речі, відкрився набір до безкоштовного астрономічного гуртка на базі Центру технічної творчості для дітей від 10 років.

 Діти займаються в суботу та неділю. В астрономічному гуртку проводять дослідження та наукові роботи, зазначає керівник гуртка Надія Іванівна. Записатись до гуртка можна за телефоном 098 -041-93-21 (Почапська Надія Іванівна)

Коментарі (1)
  • Н.А.Глядач

    Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up