Хто з вінничан має право на ліки за півціни та скільки скористались таким правом

Хто з вінничан має право на ліки за півціни та скільки скористались таким правом
З травня минулого року вінничани, в яких проблеми з артеріальним тиском, мають право на купівлю в муніципальних аптеках ліків за півціни. Ми розкажемо про те, як саме можна оформити такі пільги.

Програма по підтримці хворих на артеріальну гіпертензію дозволяє вінничанам, які оформили субсидію, купувати ліки в аптеках зі знижкою в 50%. Але ліки тільки вітчизняні та в аптеках – тільки муніципальних. За офіційною інформацією міськради, станом на 20 березня цього року  вже 8125 вінничан скористались цією програмою.

У прес-службі вінницької мерії розказують, що зараз в лікарнях на обліку з артеріальною гіпертензією стоїть кожний п’ятий вінничанин. Більшість з них потребують медикаментозного лікування.

Всього майже 37 тисяч вінничан має право скористатись програмою. Це учасники Другої Світової війни та бойових дій, інваліди війни та І, ІІ групи загального захворювання, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС та члени сімей загиблих. Крім того, цільовою групою тих, хто може скористатися місцевою програмою є вінничани, які оформили субсидії.

Відео дня

- Ми намагаємося охопити цією програмою якомога більше вінничан, хворих на артеріальну гіпертензію. З початку цього року програмою вже скористалося більше 8 тисяч вінничан, – розповідає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Стати учасником програми мають право вінничани, в яких є проблема з підвищеним артеріальним тиском. Для цього вони повинні звернутися до свого сімейного лікаря за місцем проживання. Лікар в свою чергу виписує рецепт з 50% знижкою на необхідні гіпотензивні ліки. Але рецепт дійсний тільки у мережі муніципальних аптеках, уточнюють в мерії.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:24 До нас їде ревізор! Майже 5 мільйонів витратять на аудит «Вінницької транспортної компанії» 11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up