День захисту дітей. Що цікавого та корисного підготували для маленьких вінничан

День захисту дітей. Що цікавого та корисного підготували для маленьких вінничан
  • У вівторок, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
  • У Вінниці проведуть заходи для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставина.
  • Заходи проходитимуть з урахуванням протиепідемічних мір.

На обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 244 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також – 248 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 68 дітей-сиріт та 180 дітей, позбавлених батьківського піклування. 229 дітей передано до сімейних форм виховання. Про це розповідають у прес-службі «Вінницька міська рада».

У понеділок, 31 травня, до Міжнародного дня захисту дітей, хлопчикам та дівчаткам, які опинилися у складних життєвих обставинах, вручать подарунки. Також для них організують у Центральному парку танцювальний майстер-клас, виступ дитячого танцювального ансамблю.

У вівторок, 1 червня, 225 вінницьких дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримають матеріальну грошову допомогу та цукерки. Також цього дня 71 дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах, отримає подарунки (іграшки). Хлопчикам та дівчаткам проведуть екскурсію по локації «Міні Вінниця» та до Вінницького планетарію.

До Дня захисту дітей службою у справах дітей Вінницької міської ради вже проведено міський творчий конкурс «Я – найкрутіший» за участю дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування триває акція «На зустріч мрії». Ще відбудеться екскурсія до Парку динозаврів для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

А 1-4 червня для таких дітей даної категорії проходитиме проєкт «Подаруй дитині зачіску» від ДПТНЗ «Вище професійне училище сфери послуг».

Довідка

  • Протягом 2021 року усиновили три дитини;  передали під опіку/піклування 8 дітей, влаштували до дитячого будинку сімейного типу одну дитину, до прийомної сім'ї дві дитини, тимчасово влаштовані в сім'ї мешканців Вінницької міської територіальної громади дві дитини.
  • На даний час на території ВМТГ функціонує 17 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, у яких виховується 29 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та четверо з їх числа. 

 

Читайте також:

Укрзалізниця вирішила відновити ранкову електричку «Жмеринка - Київ»

На Вишеньці бандити з «Лексуcу» били ногами вінничан, які лежали на землі (ВІДЕО)

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:04 Не відповідали на дзвінки: у Козятині, Ямполі та Вінниці рятували літніх людей photo_camera 14:06 Екзотичний вірус у Вінниці. Медики виявили завізний випадок гарячки Чикунгунья 13:31 Для потреб війська купують тисячу безпілотників — подробиці 13:20 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 13:13 Ворог масовано атакує Покровський та Гуляйпільський напрямки photo_camera 12:53 Страшне смс з фронту: жмеринчанці окупанти надіслали фото загиблого чоловіка photo_camera 12:22 Молодь та військові у центрі Вінниці утворили «Живий ланцюг Єднання» до Дня Соборності photo_camera 12:07 Трамваї та тролейбуси змінили графік: повний перелік альтернативних маршрутів у Вінниці 11:13 Вінниця у четвер: кому готувати запаси води та де вимкнуть опалення 10:11 День Соборності України відзначили тематичною зустріччю і стрілецькими піснями 10:05 Червонокнижні зубри та дикі коти. Яких ще тварин можна зустріти в наших лісах у січні? photo_camera 09:33 «Мені було шість, коли почалася війна»: історія Захара з Херсона, який знайшов новий дім у Вінниці (соціальна реклама) 09:32 У цей день вітайте Тимофія. Традиції, заборони і прикмети 22 січня 09:15 Від заходу до сходу — одна держава: сьогодні День Соборності України play_circle_filled 09:01 Потрапили під колеса автівок: на Пирогова та у Вендичанах травмувалися двоє людей 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 На вокзалі Вінниці пасажири допомогли врятувати вагітну собаку play_circle_filled 20:03 Комунальники зібрали дев'ять вантажівок ялинок. Як правильно «викинути» новорічне дерево photo_camera 19:19 Забруднення повітря у Вінниці: що показують офіційні вимірювання та дані онлайн-моніторингу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up