Де у понеділок мерзнуть вінничани? Перелік адрес з монтажем тепломереж

Де у понеділок мерзнуть вінничани? Перелік адрес з монтажем тепломереж
  • Мешканців попереджують про відключення гарячої води та опалення. Прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго» оприлюднила свіжу інформацію станом на 10.00.

У зв’язку з  ремонтом тепломережі  по  вулиці Гоголя, 20 сьогодні, 17 лютого,  з 10 до 21 години відключили опалення та гарячу воду за адресами:

  • вул. Хлібна, 20,25,
  • вул. Гоголя, 5, 6, 6а,
  • пров. Комунальний, 5,
  • вул. Пирогова, 3,3а.

Адреси, де тимчасово відключили опалення:

  • вул. Хлібна, 18, 28,
  • вул. Гоголя, 1, 2, 4, 10, 13, 15, 17, 18, 21,
  • вул. Соборна, 97,101.

У зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових системах відключили гарячу воду за наступними адресами:

  • вул. Замостянська, 31  (проблеми має ліквідувати ОСББ "Замостянська-31"),
  • вул. Кн. Коріатовичів, 172 (5 під’їзд)  (проблеми має ліквідувати ТОВ "ЖЕО").

  — Дані проблеми мають ліквідувати управляючі компанії. Послуга у вищезазначених будинках буде відновлена після проведення відповідних робіт управляючими компаніями. Управляючим компаніям надано припис на виконання робіт, — зазначають у відомстві.

Інформація буде оновлюватись у випадку появи нових даних.

Звертаємо увагу, якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуги  з централізованого опалення або з централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у даному переліку немає, то необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (або голів ОСББ). Адже у будинках можуть бути проблеми з послугою у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі у зв’язку з невиконанням в повному об’ємі всіх заходів з підготовки будинку до опалювального періоду.

Опитування

Маєте в оселі гарячу воду?

 

Читайте також:       

«Гроші за повітря»: у кабміні пообіцяли скасувати дві платіжки за газ

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Джек
    жара такая на улице, нахрена так топить?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 Мотоцикл зіткнувся з маршруткою на Магістратській 21:58 Збив копа, трощив авто й тікав під пострілами: у Вінниці затримали п’яного СЗЧшника 21:01 На ставку біля Сологубівки масово розквітли рожеві лотоси. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 20:00 Їдете на море? На пляжі в Україні жінку вкусив отруйний каракурт photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 19:02 Портулак на городі? Вінничанка радить не викидати його, а приготувати соус play_circle_filled 18:13 На Вінниччині вже 21 загиблий на воді від початку літа play_circle_filled 17:36 Ядерний щит із центром у Вінниці: як працювала 43-тя ракетна армія play_circle_filled photo_camera 17:06 Робот-динозавр гуляє Подільським зоопарком і фотографується з відвідувачами play_circle_filled 16:08 Понад 3 000 000 гривень зникли з рахунків держпідприємства. Підозрюють бухгалтерку 15:14 Європейський тріумф вінницьких сумоїстів: привезли з Кубка Європи чотири золоті нагороди 15:02 Негода наробила лиха в Очиткові — зірвані дахи, повалені дерева і знеструмлені вулиці photo_camera 14:24 Вінницька «однушка» дорожча за одеську: що коїться з ринком нерухомості photo_camera 14:08 Перші трамваї Tram 2000 із Цюриха вже у Вінниці. Коли вони вийдуть на маршрути? photo_camera 14:06 Спека повернеться, але ненадовго: якою буде погода на Вінниччині photo_camera 13:47 Віра Бережок із вінницького дитсадка — серед 25 найкращих педагогів дошкілля 13:34 У Тульчині чоловік порізав ножем знайомого під час сварки 13:01 0,87 проміле і смертельна ДТП — 17-річного водія взяли під варту 12:36 Нічна гроза наробила біди на Вінниччині photo_camera 12:15 Домашній собака захворів на сказ — у громаді на Вінниччині ввели карантин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up