Буду кардинально очищувати поліцію Вінниччини: новий головний «коп» області дав брифінг

Буду кардинально очищувати поліцію Вінниччини: новий головний «коп» області дав брифінг
  • Вчора, 1 червня, поліцію області очолив Іван Іщенко. Сьогодні він поспілкувався з журналістами та відповів на деякі запитання.

Запитань було не багато, але не на всі Іщенко відповів. Він послався на те, що ще не проінформований в деяких подій, але коли розбереться — повідомить. Також новий очільник пообіцяв працювати задля вінничан та очистити кардинально поліцію.

Хто буде його заступником, він не зазначив. Додав, що спочатку ознайомиться з усім колективом і якщо потрібно — проведе кадрові зміни.

Також його запитали про авто, що вказане у його декларації.

— Авто не моє, а сестри моєї дружини. Саме моя дружина на ньому їздить, я за кермом майже не буваю, — сказав Іщенко.

Ну і найбільше відповідей було про події 2014 року в Одесі. Саме через це 1 червня під стінами поліції його чекали ветерани АТО. Про це ми писали у матеріалі:

На цьому питанні Іван Іщенко був зосереджений найбільше.

— Всіх цікавить фотографія з другого травня 2014 року. Ця фотографія завжди починає з’являтись в засобах масової інформації та публікаціях певних громадян, коли я займаю якусь посаду або щось роблю для поліції і нашої держави. Ця інформація була неодноразово перевірена Генеральною прокуратурою України. Кожен крок, кожне моє слово, які я тоді казав чи робив були перевірені, — каже Іщенко. — Тоді була справжня війна за наше місто. У місті був хаос. Хтось якісно зробив цей стоп-кадр. Щоб я спеціально так повернувся, такого не може бути. Я тоді був звичайним міліціонером, не приймав ніяких важливих рішень.

Також Іщенко додає, що є багато свідків, які можуть підтвердити законність його дій. 

Івана Іщенка, який був заступником начальника в Одеському поліцейському управлінні, нагадаємо, призначили у Вінницю на місце Юрія Педоса. Педос нині є радником голови Нацполіції.

 

Читайте також:

Активісти «риють». Акції проти нового начальника поліції відклали на тиждень-два

Екскерівник поліції Вінниччини Педос став радником голови Нацполіції

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (23)
  • Діма Бубновський
    Він що на пресконференції заявив що планує суїцид? Бо я тільки так можу зрозуміти заголовок.
  • Emma Zlatova
    Здрасте 😂😂
  • лишь бы как
    Милицию чистили-чистили-чистили-чистили и не дочистили.
    Теперь полицию будут чистить-чистить-чистить-чистить. Ну результат Вы поняли.
  • Next
    "Буду кардинально очищувати поліцію Вінниччини" - це слова кожного начальника, якого призначали після Тяжлова.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:07 Через пожежу в гуртожитку евакуювали майже 20 людей 12:21 Пакунок школяра-2026. Як отримати 5000 гривень і де їх витратити у Вінниці? 12:04 Понад 60 асистентів уже пройшли підготовку на Вінниччині для супроводу дітей у школах 11:08 У Вінниці прибрали залу для військових на вокзалі — тепер вона платна для всіх play_circle_filled Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 10:33 Ремонти на мережах у Вінниці 12 серпня: де відключили воду та світло 10:13 Забута архітектура єврейської Вінниці: готують унікальну книгу про місто на межі століть 09:15 Померла праправнучка Тараса Шевченка Валентина Сушицька, яка 46 років прожила в Ладижині 08:13 Сьогодні вітайте Івана та Максима. Історія, прикмети та заборони 12 серпня 21:00 Нова банкнота 2 000 гривень «вийде у світ» уже 4 вересня. Чим особлива ця дата 20:22 «Мене аж рве від обурення!» Як працівник вишу поліції реєстрував торгову марку «На щиті» — евакуація полеглих 20:05 На водоймах Вінниччини від початку року загинули 37 людей. Як врятувати потопельника 19:03 До Дня прапора та незалежності у Вінниці влаштують благодійний велопарад у вишиванках 18:15 «Мій брат. Моє сонце». Вінниця попрощалася з Віктором Гусляковим, який живцем згорів від удару дрона play_circle_filled photo_camera 18:13 У воді Південного Бугу виявили небезпечну бактерію. Що кажуть медики 17:07 Трипільська миска, давня статуетка та скарб із 500 дирхемів: у музеї показали артефакти з Вінниччини photo_camera 16:04 У школах змінять підхід до оцінювання. МОН затвердило нові правила для учнів 1–12 класів 15:09 Зґвалтував 13-річну доньку знайомого та не визнав провини: на Вінниччині засудили військового 14:02 Танцював на Алеї Слави і потрапив на відео. На Вінниччині знайшли 32-річного порушника play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up