Власники двору на щастя тварину самі не чіпали, а одразу викликали через «Цілодобову варту» Вінницької міської ради спеціалістів. Ветеринари після виклику виїхали на місце та забрали труп лиса на дослідження.
За словами начальника Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини Юрія Ковальчука, протягом 3 тижнів ветеринари наглядатимуть тварин, які мешкають у районі 2-гого провулку Юності. Вінничан також просять уважно ставитись до поведінки тварин, як домашніх так і безпритульних.
Як розказують у прес-службі міської ради, вінницькі лікарні ветеринарної медицини вже прищепили від сказу 26 собак та 10 кішок, які мешкали в цьому районі. Крім того двір, де знайшли лиса теж продезінфікували.
Хворі на сказ тварини мають пригнічений вигляд, не мають апетиту . Звір також намагається сховатися в малопомітних місцях та поводить себе невластиво: спокійно лежить, а коли її чіпаєш – вона відповідає агресією.
- Якщо ви побачили безпритульну тварину з подібними симптомами, негайно зверніться за телефоном 52-09-82 або 15-60. Або якщо ви побачили такі ознаки у своєї домашньої тварини – негайно занесіть її до ветеринара, - застерігають у мерії.
А яка страшна смерть настає після зараження сказом, дивіться у відео:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 39 від 24 вересня 2025
Читати номер