Безпритульні тварини — чия це проблема? Розповідає директор собачого притулку

Безпритульні тварини — чия це проблема? Розповідає директор собачого притулку
Фото з архіву 20хвилин
  • Директор муніципального притулку для тварин Микола Похолюк в ефірі програми «На Часі» розповів, скільки у Вінниці безпритульних собак, який відсоток з них стерилізований та як цим тваринам можна допомогти. 

У програмі «На Часі» обговорювали, зокрема, недавню ситуацію, коли господар німецької вівчарки залишив її просто неба та поїхав. Тоді ця історія спричинила чимало галасу серед захисників тварин та звичайних містян. 

Крім того, в ефірі говорили про ті правила, що за ними працює муніципальний притулок: вилов, адаптація, лікування та повернення тварин власниками назад у притулки. 

Похолюк говорить, що нещодавно було проведено підрахунок бродячих собак у нашому місті. За його словами, у Вінниці їх наразі 1330 особин. З них лише 32% стерилізовані, але директор притулку каже, що це непогані показники. 

Подивившись програму, можна дізнатися, як собаки сигналізують про свою агресію або навпаки про приязнь до людини. Чому вони часто не люблять маленьких дітей. Куди звертатися, щоб допомогли безпритульній тварині. І що, врешті, потрібно робити, щоб місто було безпечним для тварин. 

Більше у відео:

Читайте також:

«Батьки думали, що я це переросту». Вінничанка тримає вдома лисиць, змій та геконів

Поїздки верхи протяжністю у 150 кілометрів організовує родина на Вінниччині

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Natasha Makarova
    а не хотят подумать куда обращаться людям, чтобы город был безопасен для них, не? Потому что пока отловят тех агресивных, они парочку покусать успевают за те пол года, что проходят от момента заявки. И всем на это фиолетово - все только руками разведут. Про животное все ахают и охают если что, а на человека всем все равно и только рассказывают, что он сам виноват и что должен якобы был знать и уметь (ага, все кинологи поголовно прям). А самое веселое, это когда из стаи вылавливают половину, а суку оставляют не стерилизованной (которая и есть часто причиной агрессии всей стаи). Ну очень эффективно... Прямо вот то вот "самое европейское" якобы решение.
    Про увеличение изголовья за счет выброшенных - очень забавно. Это малый процент от общей проблемы. Посмотрите с какой скоростью бездомные размножаются, и больше таких сказок говорить не надо будет.
  • Tramp
    я люблю животных, но мне нравится практика в США, если животное никто не хочет забирать это безболезненно усыпляют, особенно если у него проблемы с здоровьем.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:08 У Ладижині водолази підняли з Південного Бугу тіло рибалки, який потонув під час риболовлі 15:14 Фура знесла електроопору на вулиці Князів-Коріатовичів: рух повністю перекрили 15:03 У Вінниці привітали 17 родин, у яких на Різдво та Новий рік народилися малюки play_circle_filled 14:05 Поки комунальники чистять дороги, до Вінниці йдуть арктичні морози — до чого готуватись Від читача 14:02 ІРИНА ЛУПАЩЕНКО ПРО СИНТЕЗ СЦЕНОГРАФІЇ І ЖИВОПИСУ, ТВОРЧІСТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ЖИВОПИСНИЙ ПРОЕКТ “НЕСКОРЕНІ”. 13:06 На Вінниччині масово «мінують» школи та держустанови. Що відомо 12:23 Шахраї під виглядом спецслужби обдурили пенсіонерку на 1,8 мільйона photo_camera 12:07 У Вінниці на залізничних коліях загинув 18-річний хлопець 11:46 Рідним Героя України Дмитра Агат’єва вручили орден «Золота Зірка» 11:02 На Вінниччині зіткнулися Skoda та ЗАЗ — 24-річного водія госпіталізували 10:25 Огляд автосервісів Вінниці: досвід, професіоналізм та якість обслуговування (партнерський проєкт) 10:06 Ранок із заторами: у Вінниці через аварії на кількох вулицях зупинилися тролейбуси та автобуси 09:37 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 30 січня. Перелік адрес 08:11 Сьогодні відзначають день спеціалістів військово-соціального управління. Історія та традиції 30 січня 08:02 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 07:19 У Вінниці фінішувала Спеціальна Олімпіада України з футзалу 21:00 «Ми всі стали дорослішими та мудрішими». Вінницька гвардійка про війну, втрати та шлях жінки у війську 20:06 Як діти переживають відключення світла й тепла: перевірили інтернати та спецшколи Вінниччини photo_camera 19:07 «Озвіться! Це прохання військових»: забрати тварин з прифронтової зони просять оборонці 19:04 Трипільська спадщина під плугом: суд розглядає справу про землю в урочищі «Вапельня»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up