Поїздки верхи протяжністю у 150 кілометрів організовує родина на Вінниччині

Поїздки верхи протяжністю у 150 кілометрів організовує родина на Вінниччині
  • Кінні прогулянки до Лядівського монастиря та ночівля просто неба.
  • У селі Кузьминці, в Барському районі, родина конюхів на власному обійсті облаштувала садибу, до якої їдуть мешканці зі всієї області.

 

Про родину Бориса Підкругляка, який вдома облаштував удома кінну ферму, йдеться у сюжеті «Суспільного». Кіньми Борис Підкругляк цікавиться з п’яти років. Розповідає, що знає про них все. Зараз у дворі чоловіка: Сурмач, Дончак, Метелик, Стріла і Орлик. Ними селом Борис возить туристів, за кучера — сам. У садибі родини гостей частують українським борщем, звареним в печі.

Окрім звичайної погодинної верхової їзди, чоловік розробив і кінний маршрут до Лядівського монастиря. Його ще називає «козацьким походам». Підкругляк каже, верхи можна подолати близько 150-ти кілометрів, втім, додає — це маршрут не одного дня і не кожен до нього готовий. Є й добові маршрути, після кожної прогулянки, ночівля просто неба. 

Відео дня

Вартість години кінної прогулянки — 250 гривень, а відпочинок у садибі коштує 650 гривень, втім, каже Борис, цих грошей вистачає на корм тваринам, бо взимку попиту на кінні прогулянки — немає. Перед кожної поїздкою для гостей Підкругляк проводить урок верхової їзди.

Читайте також: 

Спуститись у підземелля та потрапити в дім вар'ятів. Зібрали десяток екскурсій Вінницею

Тест: 10 каверзних питань з історії Вінниці, які змусять вас подумати

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ирина Фадеева
    Круто! ХОЧУ!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Від розпису зупинок до парку мрії: родина священника — ініціатор змін у Скитківці photo_camera 20:03 Як змінювалася Вінницька Вежа протягом століття: унікальні фото покажуть на виставці 19:19 Від «Росії» до «Миру»: куди зникли вінницькі кінотеатри минулого photo_camera 19:05 Завдяки школам Вінниці боєць «Монгол» отримав Starlink, шоломи та зарядні станції photo_camera Від читача 21:32 День відкритих дверей у ВНТУ! 18:35 «Заселити сина, але аферистів не виселяти». Як невідомі не пускали у власну домівку сина захисниці 18:32 Ціни на гуртожитки можуть зрости: що кажуть у вінницьких вишах і в якому вони стані сьогодні play_circle_filled photo_camera 18:07 За добу на Вінниччині сталося вісім пожеж. Є потерпілий та майнові збитки 17:06 У Вінниці бізнесмени «кинули» навчальний заклад на пів мільйона 16:55 Залишок борошна від фотоконкурсу «Рецепт паски» передали волонтерам для ЗСУ (партнерський проєкт) 16:53 Створять незвичну витинанку «Мрія у всіх одна»: експеримент у Могилеві 16:16 На Вінниччині двох п'яних водіїв спіймали на спробі підкупу поліції 15:48 Як допомогти дитині пережити війну? На Вінниччині з’явилися три простори «Твій» photo_camera 15:06 «Нива» вдома програла останній домашній поєдинок чемпіонату України 15:03 Дощі чергуватимуться з проясненнями, але головна загроза — заморозки 14:17 Постраждав 65-річний вінничанин. На вулиці Гонти зіткнулися автомобіль KIA та мопед 13:13 Вінничанин отримав тюремний строк за підтримку агресора в соцмережах 13:02 Вінницьке ОСББ поставили сонячну електростанцію. Скільки їм це коштувало? 12:14 На вулиці Костомарова Citroen врізався у стовп. Постраждав пасажир photo_camera 11:50 Мрії починаються тут: День відкритих дверей у ВНТУ – дізнайся все про вступ 2025! (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up