Без кіно і театру. Які події скасують та які заклади закриють у Вінниці через коронавірус

Без кіно і театру. Які події скасують та які заклади закриють у Вінниці через коронавірус
Фото з посту Костянтина Ревуцького
  • Ми зібрали у добірку заходи, концерти та події, які через впровадження карантину скасовують або переносять.

У Вінниці з 12 березня по 3 квітня обмежать масові заходи через коронавірус. Міська влада запровадила обмеження, щоб запобігти можливому поширенню захворювання. Також на карантин закрили усі навчальні заклади та закрили авіасполучення з деякими країнами.

Ми з'ясували, чи будуть працювати кінотеатри, театри, нічні клуби та які івенти у місті скасують, а які перенесуть на інші дати. 

Кіно

У кінотеатрі «Мир», що на Келецькій, 57, переносять по 3 квітня усі прем’єри, але будуть у звичному режимі показувати фільми, які вже вийшли. У кінотеатрі «Родина», який розташований на вулиці Оводова, 47, всі сеанси скасовано по 3 квітня включно. 

На Соборній, 68 кінотеатр ім. М. Коцюбинського працює без змін. Кажуть, всі заплановані сеанси відбудуться. У кінотеатр «SmartCinema» також всі покази відбудуться. 

Вінничанин Костянтин Ревуцький запостив у соцмережі пост, де показав фото на яких він у залі кінотеатру був практично сам. 

«Коли прийшли в кіно, а там карантин, бо всі побігли за сірниками, сіллю та гречкою», — жартує вінничанин. 

Театр 

У Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського вранці сказали, що скасовано прем’єри, а квитки продають лише на вистави до 200 осіб. А вже о 13.00  журналістці повідомили, що всі вистави скасовано. 

Надалі організатори будуть дивитись по ситуації та прийматимуть рішення про перенесення або скасування вистав. У Вінницькому театрі ляльок «Золотий ключик» також всі вистави скасували. 

Нічні клуби

Ми зателефонували у три найпопулярніші нічні клуби міста. «Skyroom», що на Пирогова, 47 працює без змін. «Планета Мода-Бар», що на Стеценка, 75-А, та «Feride Plaza», який знаходиться на Пирогова, 23-Б також будуть працювати без змін. 

Концерти

На всіх офіційних сервісах продажу квитків запевняють: у зв'язку з обмеженнями ті події, які переносяться на інший період, квитки залишаються дійсними. Поки що жоден із заходів не є скасованим, але нові дати концертів ще не призначили. 

У Будинку офіцерів пояснили, що поки з ними зв’язуються організатори концертів, але точних дат поки ніхто не знає. У Будинку офіцерів, що на проспекті Коцюбинського, 37, мають відбутися концерти: «Ненсі» — 15 березня, «Бумбокс» — 28 березня, JAH KHALIB — 26 березня. 

 

Читайте також:

Кінотеатри закрити, а туалети — відкрити. Моргунов пояснив, що кому робити під час карантину

Потрібно зберігати спокій. Українцям нагадали корисні посилання щодо коронавірусу
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Людмила Заболотна
    А  що з комп'ютерними клубами . Може їх теж уже пора закрити ?  Там цілу ніч в цілий день море народу .
  • Georgij Kurkov
    Про філармонію ані слова. Певно автори добірки не знають про її існування у Вінниці...
  • Андрей Пет-Рович
    https://www.google.com/amp/s/amp.strana.ua/news/251991-hripp-v-ukraine-2020-nachalas-epidemija-chto-izvestno-o-svinom-hrippe-h1n1-simptomy-lechenie-zhertvy.html
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У лісах Вінниччини зросла чисельність зайців, козуль і муфлонів. Кого ще можна зустріти в регіоні 20:32 Мільйони на букети: хто і навіщо купував квіти за бюджетні кошти на Вінниччині у 2026 році 20:02 Піймали п’яним за кермом, але він знову поїхав — і збив дорожника біля Калинівки 19:24 Кілер виявився підставним: як киянин замовив вбивство тещі і сам потрапив у пастку play_circle_filled Від читача 19:25 Втрачено карту водія 19:11 Вінничан запрошують на інтерактивний екозахід про збереження довкілля 18:18 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ 18:03 Від міщанських поселень до сучасних мікрорайонів: таємниці вінницьких Хуторів 18:03 У лікарні Пирогова провели трансплантацію нирки від померлого донора 16:58 Помер відомий хірург Петро Шевня — викладач медуніверситету та засновник лікарської династії 15:49 Кадрові зміни у поліції Вінниччини: призначили нових керівників у двох райвідділах 15:04 Ревнощі довели до необдуманого вчинку. На Бершадщині чоловік спалив мопед односельця і сховався на горищі 14:04 Візит посадовців облради до Німеччини: склад делегації та хто оплатив поїздку 13:07 Масштабний ремонт Калинівської об’їзної: скільки дороги вже відновили і коли завершать 12:20 «Пішки піднімалися 320 метрів вгору, бо ліфт не працює»: як глядачам повернули телебачення 11:54 Після шести років ремонту відкрили басейн «Авангард»: що оновили та скільки коштує відвідування play_circle_filled 11:04 На Хмельницькому шосе розпочали весняне прибирання зупинок. У місті відмиють понад 200 павільйонів photo_camera 10:28 Затримали «стартаперів», які за $2000 переправляли через Дністер призовників у гідрокостюмах photo_camera 10:20 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 10:09 Імена Героїв на мапі міста: у Вінниці перейменують три вулиці та створять сквер Назарія Гринцевича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up