Завтра у вінницьких школярів закінчуються весняні канікули. Як проходитиме навчання?

Завтра у вінницьких школярів закінчуються весняні канікули. Як проходитиме навчання?
Завтра, 16 березня, вінницькі школярі розпочинають навчання. Всі класи навчатимуться дистанційно
  • Через погіршення ситуації з коронавірусом школярі Вінниці пішли раніше на весняні канікули.
  • Завтра, 16 березня, розпочинається четверта четверть.
  • Як навчатимуться школярі? Усі класи не дистанційці?

З 3 березня всіх школярів відправили на дистанційне навчання. А весняні канікули розпочались з 9 березня.

Рішенням Департаменту освіти весняні канікули закінчились 15 березня. Інформацію журналістці «20 хвилин» підтвердила начальник департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

— Згідно протоколу міської та обласної комісії всі школярі Вінниччини будуть вчитися у дистанційному форматі. Зокрема, школярі молодших класів також навчатимуться дистанційно, — розповідає посадовиця.

За словами Яценко, ситуація в місті стабілізувалась, але не покращилась. Але якщо ситуація з коронавірусом покращиться, то, можливо, зміниться режим навчання. Поки що — дистанційка для усіх.

Нагадаємо, як про епідситуацію в області поінформував голова ОДА Сергій Борзов:

«За минулу добу в області зафіксували 425 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19: з них: дітей — 20, медпрацівників — 13. Станом на 15 березня, в 28 опорних лікарнях розгорнули 3300 ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19: 80 ліжок додатково розгорнуто протягом останнього тижня, з них з підведеним киснем – 3028 ліжка (91,7%)».

Раніше ми розповідали, що 19 лютого у Вінниці на карантин закрили три школи. А вже 22 лютого у Вінницькій області на дистанційне навчання перейшли 746 шкіл з регіону.

Довідка: 

  • 13 березня був рівно рік з дня, коли до МКЛ №1 був госпіталізований перший пацієнт з діагнозом коронавірусної інфекції. Загалом з початку епідемії по Вінниці лабораторно підтвердили 21 348 випадків COVID-19, одужали 13 969 пацієнтів (65,4 %). Померли від ускладнень, спричинених ковідом, 366 жителів громади.

Опитування

Чи підтримаєте ви введення дистанційного навчання?

 

Читайте також:

Ситуація по COVID на 15 березня: на Вінниччині за добу виявили 426 випадків

Бойовик у Томашполі та втрати від коронавірусу: важливе за 14 березня на 20minut.ua

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (21)
  • Іван Васільєвічь
    Знищують наших дітей
    Сидімо далі
    Ols Kat reply Іван Васільєвічь
    навпаки, захищають вiд хвороби
  • Тетяна Ніколюк-Гарда
    Нахіба було канікули переносити? Ну було ж і так зрозуміло, що буде продовжено дистанційне навчання. Хай би і йшло все за звичайним розкладом.
  • Лена Салийчук
    У нас ще канікули не розпочиналися
  • Алена Ратушняк
    Все підводять до закриття шкіл!!! За мовчазної згоди батьків...вже рік діти не ходять до школи!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Коли у серпні можливі магнітні бурі та як підготуватися метеочутливим людям play_circle_filled photo_camera 20:02 Внаслідок аварії у Вінниці перекинулася автівка, водія забрали до лікарні 18:58 Після нічної атаки на Вінниччині знешкодили уламки ракети Х-101 play_circle_filled 18:40 Мільйони в асфальт: ще 7,8 мільйона гривень виділили на капітальний ремонт вулиці Лугової в Тяжилові Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 18:03 У Ладижині за €7,5 мільйона реконструюють реабілітаційне відділення: що там буде play_circle_filled 17:10 На Соборній взялися оновлювати водогін, прокладений понад 100 років тому photo_camera 17:09 «Нива» відкриває сезон домашнім матчем проти львівського «Руху» 16:15 У Вінниці прибрали з вулиць ще дві покинуті автівки. Одна з них вросла в землю і вкрилася іржею photo_camera 15:52 Смертельна ДТП на Юзвинській: загинули водій мотоцикла Ducati та 16-річний пасажир 15:02 Готельний магнат із активами на 1,5 млрд спонсорував армію рф. Хто такий Васін і що пов’язує його з Вінницею 14:03 Затримали дезертира, який хотів втекти до Придністров'я та пропонував прикордонникам $11 000 хабаря 13:40 На позачерговій 83 сесії обласної Ради депутати збільшили фінансування конкурсу «Безпечні стійкі громади» (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:46 Вінниччину атакували двома «Цирконами». Що відомо про нічну атаку play_circle_filled 12:00 Дворкіс вибіг до воротаря: згадуємо, як донецькі втягнули Вінницю у скандал 11:43 Розшукують 17-річну Вероніку Цимбалюк із Гайсинського району 11:23 Вінничани – серед призерів Всеукраїнських пляжних ігор серед команд територіальних громад 11:06 Підприємство незрячих отримало півмільйонну підтримку на встановлення сонячних батарей 10:53 Лоб у лоб на об’їзній Немирова: у ДТП загинули двоє людей, ще троє в лікарні. ОНОВЛЕНО 10:32 Де сьогодні у Вінниці не буде води та світла? Перелік адрес на 30 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up