Затримали бандитів, які вимагали у вінничанина 7 тисяч доларів неіснуючого боргу

Затримали бандитів, які вимагали у вінничанина 7 тисяч доларів неіснуючого боргу
  • Потерпілому затримані погрожували фізичною розправою.
  • Зазначимо, що підозру оголосили двом підозрюваним, а їх було п'ятеро.

У поліції розповіли, що гроші з вінничанина вимагали п'ять чоловік. Один із них є родичем потерпілого. Вимагали бандити 7 тисяч доларів неіснуючого боргу ще трік. Однак лише сьогодні, 27 серпня, двом зловмисникам, віком 26 та 46 років, оголосили про підозру.

— Поліцейськими провели одночасно 10 обшуків в різних районах області. У підозрюваних вилучили зброю, наркотики, набої та інші докази злочинної діяльності, — каже начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко. — Погрожуючи фізичною розправою, зловмисники вимагали у 53-річного чоловіка сплатити їм 7 тисяч доларів США «боргу».

За фактом вимагання відкрито кримінальне провадження. Чоловікам оголосили підозру.

Відео дня

Триває досудове розслідування.

 

Читайте також:

Дим та сирени на Зодчих. Горіла квартира на 10-му поверсі

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 26 серпня, які ви могли пропустити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:41 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 18 вересня 09:12 808 Дністровська окрема бригада підтримки проводить набір операторів БПЛА та НРК за програмою “Контракт 18–24” (Соціальна реклама) 08:46 Жмеринщина прощається з Героєм: у Львові помер 22-річний снайпер Костянтин Федюк 08:40 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 08:02 Сьогодні вітайте Ірину та Бориса. Історія, традиції та забобони 18 вересня 21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up