Більше тисячі пішоходів з початку року заплатили по 51 гривні штрафу

Більше тисячі пішоходів з початку року заплатили по 51 гривні штрафу
  • Патрульні з початку цього року виписали 1393 постанови на пішоходів, які переходили дорогу у невстановленому місці. Усі ці люди заплатили по 51 гривні штрафу. 

Відповідальність за таке правопорушення передбачена статтею 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

— Однак, не штрафи чи будь-яка інша відповідальність мають мотивувати пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху, а свідомість та самодисципліна, — йдеться у повідомленні. — Тому вкотре закликаємо пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху та переходити дорогу у спеціально відведених для цього місцях.

Також у поліції зазначають, що з початку року в області сталося 80 аварій з потерпілими. З них 34 за участю пішоходів. У цих ДТП загинуло п'ять людей, ще 32 травмувалися.

У Раді, нагадаємо, хочуть підвищити штрафи для пішоходів за порушення ПДР. Наразі за перехід на заборонений сигнал світлофора, перехід проїжджої частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами застосовують штраф для пішоходів у розмірі 51 гривня.

Якщо внесуть зміни, ця цифра становитиме 255 гривень. Якщо ці порушення пішохід скоїть у стані сп'яніння — заплатить 510 гривень, замість встановлених нині 136 гривень.

Також нині штрафують на 170 гривень за створення аварійної ситуації. В майбутньому за таке пішоходам, у разу прийняття змін, доведеться заплатити 680 гривень.

 

Читайте також:

Старі штрафи та тюрма без амністії. Яким може стати покарання за п’яну їзду?

Закон не писаний. За якими ПДР їздять на велосипедах, самокатах і моноколесах

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Татьяна Мартынюк
    повысили бы штрафы за езду машин по тротуарам
  • Vladimir
    Провели б рейд біля АТБ що на Жд. вокзалі, то б понад 3000 людей оштрафували... Пішохідний перехід в 50 метрах, а вони лізуть під автомобілі тому що на поїзд запізнюються...
  • Юрій Кревсун
    мало
  • Сергій Сазонський
    Давно пора.
    Але теж не бачив, аби когось оштрафували
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Медична реформа у Вінниці: навіщо «зливають» три відомі міські лікарні в одну структуру 20:32 «Душили, палили руки і плювали»: семикласниця з ліцею №8 потрапила в лікарню через булінг play_circle_filled 20:03 Мистецтво переконувати: у Вінниці молодь вчитимуть перемагати в інтелектуальних дуелях 19:17 Ігри Нескорених, змагання турніри: які спортивні досягнення здобули ветерани з Вінниці Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 19:06 Як стати патронатною сім'єю у Вінниці та чому це важливо саме зараз 18:14 На проводи, 19 квітня, обмежать рух приватного транспорту в напрямку міського кладовища 17:58 Вінничанин у Раді ветеранів: хто такий Андрій Кармазін і чому йому довірили голос регіону photo_camera 17:40 «Цивільний фронт» у дії: як бізнес у Вінниці об’єднується, щоб підтримати родини ВПО (соціальна реклама) 17:22 Коли у Вінниці потеплішає до +18 та знову повернуться зливи? ПРОГНОЗ play_circle_filled 17:17 Інфекції, алергії та укуси кліщів: які небезпеки активізуються весною і як від них уберегтися 17:10 Страшний секрет із «домашнього пекла»: у Вінниці судитимуть вітчима за насилля над дитиною 16:20 D121 запускає наймасштабніший житловий проєкт Вінниці — квартал бізнес-класу WMisto (Новини компаній) 16:06 Дороги підлатали: де на Вінниччині вже зникли ями 15:07 «Людина-світло»: ким був Герой Олександр Дєдов, з яким попрощалася Тульчинщина photo_camera 14:44 Митник-забудовник: як Олег Пітцик поєднує держслужбу з продажем таунхаусів photo_camera 14:06 Човен, гідрокостюми і секретний маршрут. Як провалився план втечі за кордон play_circle_filled photo_camera 13:25 Шукаєте, де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 13:13 Рекорд по артилерії: ЗСУ розгромили ворога на тлі масованих атак photo_camera 12:10 «Ми вірили, що живий». У Четвертинівці зі сльозами та прапорами зустріли визволеного з полону Героя play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up