Вінницька поліція розслідує побиття журналіста. Нападнику загрожує штраф?

Вінницька поліція розслідує побиття журналіста. Нападнику загрожує штраф?

У суботу, 31 серпня 2019 року,  головний редактор вінницького інтернет-видання «Вежа» повідомив у поліцію про побиття.

Як кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області, за словами потерпілого близько 2 години ночі біля одного із нічних клубів Вінниці хтось вдарив його в голову.

— Проведеними  розшуковими діями  оперативники встановили особу зловмисника, ним виявився 27-річний житель міста, — зазначають у поліції.

За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками ч.1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Такий злочин карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року. 

— В рамках кримінального провадження встановлюються всі обставини правопорушення. Остаточна правова кваліфікація події буде надана після проведення всіх необхідних слідчих дій, — повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також:

Учні напали на тренера з бодібілдингу: проти одного троє з пістолетом і ножем

Батьки Дмитра Гройсмана надрукували календар з цитатами правозахисника

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (59)
  • Александр Николаевич
    Нет слов...
  • Володимир Давиденко
    так там же був підстрачник всього навсього. Подивіться у шарія інтерв'ю малого, який вдарив п'яного редактора вежі)
    Ols Kat reply Володимир Давиденко
    Поки не буде вiдео з камер, всi цi розмови до лампочки
  • Даша Говоркова
    З яких пір підсрачник - це легке тілесне, і яким чином знімали ті побої наступної доби, якщо їх там просто нема?! Не те поліція розслідує, краще б звернули увагу на діяльність того журнашлюшки!!!!!!
  • Жора
    Денег из бюджета на фейковую бандитскую партию не будет!



    Президент Зеленский  очень умно делает !

    https://www.dialog.ua/ukraine/188235_1567434427
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:36 У Тульчині продовжили зимові канікули для школярів через мороз 13:19 На Вінницьких Хуторах люди скаржаться на маршрутку №19Б. У чому проблема? 13:12 Судитимуть 20-річного вінничанина, який намагався підпалити Український інститут національної пам’яті 12:28 Будинки з електроопаленням тепер у критичній інфраструктурі. Світло там не вимикатимуть Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 11:22 Обережно на дорогах: що роблять комунальники і чому не варто ставити авто вздовж проїзду 10:45 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:12 Ветерани з інвалідністю можуть отримати компенсацію за інвертори та акумулятори. Як подати заявку 09:53 Де сьогодні 16 січня не буде світла та води: перелік адрес 09:28 У Вінниці тролейбуси №9 та №11 пустили в об’їзд через перекриття дороги 08:53 Канікули можуть тривати до лютого: МОН рекомендує дистанційне навчання або паузу в школах 08:03 У цей день дякують героям за стійкість і відвагу. День пам’яті Кіборгів — 16 січня 21:00 Надсилав амфетамін через поштомати — у Вінниці затримали 29-річного наркоділка 19:42 Гроші за п’яне водіння: водії на Вінниччині пропонували поліцейським від 200 доларів до 10 тисяч гривень 18:25 Є випадки ампутацій у п'яних і безхатьків: лікарі розповідають, хто найбільше страждає від обмороження 18:20 Майстри лісу на Гайсинщині вирубали дерев на 2,5 мільйона гривень 18:18 Скільки коштують нові зупинки у Вінниці і навіщо місто їх оновлює 17:40 Ремонт приймального відділення у лікарні Пирогова: що зробили і скільки витратили photo_camera 16:45 Як мистецтво допомагає відновлювати дитинство травмоване війною (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 16:32 Кадрові зміни в департаменті міського господарства: хто такий Зімбовський і що він задекларував
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up