Вінничанин пограбував дівчину та хотів зґвалтувати. Чим все закінчилось?

Вінничанин пограбував дівчину та хотів зґвалтувати. Чим все закінчилось?
  • Два роки тому вінничанин познайомився з двома дівчатами. Вечір закінчився грабежем та спробою зґвалтування. Суд відпустив чоловіка, але не надовго.

Сьогодні, 1 березня 2021 року, прокуратура Вінницької області повідомила, що в суді довели винуватість вінничанина за статтями 154, 185 та 357 Кримінального кодексу України.

Суд першої інстанції чоловіка засудив до позбавлення волі та звільнив його від відбування призначеного покарання з випробуванням та іспитовим строком.

— У судовому засіданні підтвердили, що 37-річний вінничанин у березні 2019 року у вечірній час на набережній познайомився з двома дівчатами. В однієї з них він викрав гроші та паспорт, — зазначають у прокуратурі. — Згодом чоловік знову підійшов до цієї дівчини та почав примушувати її до сексу без її згоди. Він погрожував, що поб’є та знищить паспорт. Проте, дізнавшись, що викликали поліцію, втік.

Прокурор не погодився зі звільненням засудженого від відбування призначеного покарання та подав апеляційну скаргу. Апеляційний суд задовольнив оскарження.

— Згідно нового вироку апеляційного суду чоловіка засуджено до покарання у виді 5 років позбавлення волі, яке слід відбувати реально, — кажуть у відомстві.

 

Читайте також:

Вінниччина очолила «ковідний рейтинг». Яка ситуація в Україні на 1 березня?

Скандал у Гнівані: у міста забрали бригаду швидкої допомоги. Що каже влада?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Алексей Степанчук
    На кол суку посадить!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:45 Як мистецтво допомагає відновлювати дитинство травмоване війною (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 16:32 Кадрові зміни в департаменті міського господарства: хто такий Зімбовський і що він задекларував 16:07 Заблукав у тумані й застряг у снігу. У Карпатах рятували сноубордиста з Вінниці photo_camera 15:21 Чи будуть послаблення комендантської години на Вінниччині — пояснили в уряді Від читача 17:15 ВАЖЛИВО, що📞Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання. 14:58 Погрози після розлучення: суд у Вінниці заборонив чоловіку наближатися до колишньої дружини 14:04 Військовий з Уланівщини, який захищав Україну, бореться з раком крові. Як допомогти 13:16 До суду передали справу керівниці благодійної організації та її спільника за продаж гуманітарних авто 12:22 Серед білого дня на Пирогова керманич Chery наїхав на літнього чоловіка play_circle_filled 11:52 У Вінниці залишили в силі вирок завучу школи, яка працювала на окупантів 11:09 Вводять аварійні відключення світла в області: що відомо 10:38 Затримали чоловіка, який за $7000 намагався переправити «клієнта» через кордон 10:03 Григоря Калетника офіційно призначили ректором Вінницького аграрного університету 09:48 Частина Вінниці залишилася без води, тепла та світла: де можна зігрітися 09:45 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 09:17 Іван Лавренюк з Вінниччини отримав державну нагороду від Зеленського за участь в Іграх Нескорених play_circle_filled 08:26 У Вінниці влаштували вечір поезії і музики: згадували геніїв, які народилися в січні 08:14 Сьогодні вітаємо Олену, Івана та Павла. Історія та прикмети 15 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:35 Крижана кірка ріже ноги до кістки: єгер розповів про догляд за лісовими жителями в морози photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up