«Ваш син потрапив у поліцію»: шахраї ошукали літню вінничанку на 80 тисяч

«Ваш син потрапив у поліцію»: шахраї ошукали літню вінничанку на 80 тисяч

На Вінниччині шахраї видурили у літньої жінки кругленьку суму грошей. Загалом протягом 23-26 серпня у області жертвами шахраїв стали троє вінничан.

До 77-річної вінничанки зателефонували вночі 23 серпня.

Незнайомець та сказав, що її син знаходиться у поліції. Аби його звільнили старенька мала віддати кругленьку суму грошей. Що вона й зробила — віддала шахраям 80 тисяч гривень.

Загалом за останні дні за такою схемою зловмисники ошукали трьох жителів області на суму понад 150 тисяч гривень.

— Аби не стати жертвою шахраїв, зберігайте спокій та не поспішайте виконувати їхні вимоги. Перевіряйте інформацію, отриману від незнайомців, особливо, якщо вона стосується ваших рідних та близьких. Отримавши подібний дзвінок, негайно телефонуйте до поліції за номером «102». Своєчасне звернення дає змогу працівникам поліції затримати аферистів, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також:

Завелись сезонні аферисти. Знімають квартиру на добу, щоб здати іншим на місяці

Нова схема шахрайства: на Вінниччині зловили липових оптовиків АС

На Вінниччині судили «чорного ріелтора». Скільки дали за шахрайство?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    "Що вона й зробила — віддала шахраям 80 тисяч гривень."

    Непогано у нас живуть "бідні" пенсіонери-от так просто "взяла з тумбочки"і віддала 80 штук.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:01 39 раків обійшлися у майже 130 тисяч гривень збитків photo_camera 09:12 Вінниця сьогодні прощається з Захисниками — Олександром Кушніром та Віталієм Терновським 09:03 Музичні інструменти згоріли під час пожежі у Ямполі photo_camera 08:01 Сьогодні вітаємо офтальмологів та зв'язкових. Історія, заборони та прикмети 8 серпня Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up