У Вінниці в обмінниках почав працювати шахрай

У Вінниці в обмінниках почав працювати шахрай
Вінницька міліція розшукує шахрая, який в обміннику підійшов до студента, запропонував йому обміняти гривні на долари за більше вигідним курсом і зник з великою сумою грошей.

Вчора, 13 жовтня, в одному з міських пунктів обміну валюти (в якому саме, в міліції не сказали) чоловік 25-27 років підійшов до 18-річного юнака, який хотів обміняти 20 тисяч гривень на долари. Він запропонував студенту більш вигідний курс, і хлопець пішов на цю аферу.

- Зловмисник взяв у хлопця 20 тисяч гривень, поклав їх до своєї сумки та пообіцяв повернутись через декілька хвилин, посилаючись на те, що для здійснення обміну йому потрібно забрати валюту із залишеної неподалік машини, - розповіли у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції. - Після того, як шахрай не повернувся, хлопець зрозумів, що його ошукали, та звернувся за допомогою до працівників міліції.

Чим задурив голову студентові злочинець, що той дозволив йому піти з 20 тисячами, в міліції не розповіли. Не надали й фоторобота чи прикмет підозрюваного. Натомість сказали, що зараз розшукують злодія, відкрили за фактом шахрайства кримінальне провадження і закликали вінничан не втрачати пильність, щоб не стати жертвою такого ж обману, як студент.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:04 Після зимової реабілітації 150 кажанів випустили на волю в Центральному парку 15:15 Пішоходи проти електросамокатів: чому місто не може їх заборонити 14:58 На об’їзній Вінниці зі сторони Немирівського шосе сталася ДТП. Рух частково обмежений 14:02 Затримали начальника Хмільницького ТЦК, який за хабарі допомагав ухилятися від мобілізації Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 12:53 На Соборній почали оновлювати дорожну розмітку. Водіїв закликають бути уважними play_circle_filled 12:02 Реальна вартість проїзду — вдвічі більша. Дізналися про проблеми транспорту у Вінниці 11:35 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:24 Судитимуть підприємця, який привласнив понад 400 тисяч гривень, виділених на обладнання для лікарні 10:22 Чотири підрозділи надзвичайників гасили масштабну пожежу складу на вулиці Гетьмана Мазепи photo_camera 10:03 У Вінниці 50-річний чоловік впав зі скелі. Рятувальники терміново транспортували його до лікарні photo_camera 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 6 квітня 09:10 Готові великодні кошики, паски та ковбаски. Де замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 09:03 Упав у двометрову яму і сам викликав допомогу: у Брацлавській громаді врятували школяра 08:12 В цей день іменини в Павла та Петра. Історія, заборони та прикмети 6 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 березня по 6 квітня, які ви могли пропустити 20:02 Скільки служить бойлер і коли його потрібно міняти 19:35 Який стосунок до центрального парку мала родина Грохольських? Відповідь дали краєзнавці photo_camera 19:20 Психологи, техніка та творчість: як за 15 років змінилися підліткові клуби Вінниці 18:57 У півфінальній серії вінницька команда «Добродій» обмінялася перемогами з «Буковинкою»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up