Справу про братів, які підривали банкомати у Вінницькій області передали до суду

Справу про братів, які підривали банкомати у Вінницькій області передали до суду
  • У родині п’ятеро рідних братів. Заарештували чотирьох. Але до суду передали справу про причетність до злочинів трьох з них.
  • У разі доведення провини їм загрожує до десяти років позбавлення волі. 

На початку жовтня поліцейські затримали озброєну банду, яка підривала і розстрілювала банкомати. Усі затримані виявилися рідними братами. Один з них колишній АТОвець, який має досвід участі в бойових діях на сході країни. Саме він ініціював створення банди, займався підготовкою до злочинів і координував їх.  

У своєму арсеналі брати мали автомати Калашникова, пістолет, рушницю, а також набої до них, бойові гранати, саморобні вибухові пристрої тощо. 

«Їхні дії — це злагоджена і чітка злочинна діяльність, яка була направлена на заволодіння державними коштами», — говорив тоді очільник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко.

Тепер на сайті прокуратури Вінницької області з’явилося повідомлення про передачу обвинувального акту до Гайсинського районного суду. На рахунку підозрюваних щонайменше 4 епізоди грошових крадіжок з банкоматів та їх підриви. Усього зловмисниками було викрадено близько 1 мільйона гривень. 

«Слідством встановлено, що до складу організованої злочинної групи увійшли троє братів, один з яких мав навички поводження зі зброєю та вибуховими речовинами. Члени групи ретельно планували свої дії та готувалися до вчинення кожного злочину, задля маскування одягали однаковий камуфльований одяг, балаклави, взуття військового зразка», — йдеться у повідомленні прокуратури.  

Справа розглядатиметься за частиною 5 статті 185 info, частиною 2 статті 194 info, частиною 1 статті 263 info Кримінального кодексу України. У разі доведення провини обвинувачених, їм загрожує від трьох до десяти років позбавлення волі.

А ось так відбувалося затримання підозрюваних:

Читайте також:

Підривали і розстрілювали банкомати. Поліція затримала банду з чотирьох рідних братів

Щодня по 20 000 доларів заробляли підпільні call-центри. У Вінниці накрили шахрайські офіси

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:07 Водій хотів «вирішити питання» грошима: пропонував патрульним 10 тисяч 12:09 У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток. Хто і як може постукати у ваш дім 11:49 ФК «Брацлав», який збирається дебютувати на професіональному рівні, переміг «Ниву U-19» 11:20 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) Від читача 10:47 Попередження втягнення молоді у протиправну діяльність — надзвичайно важлива проблема сьогодення 11:07 Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку 10:16 Під Лиманом загинув вінничанин Олександр Чорний. У Вінниці попрощаються із захисником 09:47 Ремонтні роботи 11 березня: адреси без води та світла у Вінниці 09:22 У Тульчині попрощалися з офіцером ЗСУ Олександром Мельником, який загинув на Харківщині 08:12 У цей день вітайте Івана та Василя. Історія, заборони та прикмети 11 березня 21:00 За березень понад 40 атак. Укрзалізниця змінює правила поїздок через обстріли 20:45 Термін кохання — лише рік: вінничанка розповіла про любов і героїчну смерть захисника «Шамана» photo_camera 20:06 «Я привожу йому частинку дому»: історія дружини військового, яка їздить до чоловіка на фронт photo_camera 20:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 19:40 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 19:32 Колесо відлетіло, а винних немає: як жінка залишилася з розбитою машиною після ДТП з комунальниками play_circle_filled photo_camera 19:07 До дня Кобзаря провели акцію в центрі міста. Вірші Шевченка декламували просто неба play_circle_filled 18:10 Діти, які втратили дім через війну, звернулися до дорослих: послухайте їхні слова! (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 18:09 Мурал Героя України «Грєнки» відкрили у Вінницькому ліцеї МВС play_circle_filled 18:00 «Жіночі струни в творчості Кобзаря»: згадували маловідомі сторінки життя Тараса Шевченка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up