Продавали біодобавки, які «захищають від коронавірісу». Спецслужба «накрила» кол-центри

Продавали біодобавки, які «захищають від коронавірісу». Спецслужба «накрила» кол-центри
  • Схему заробітку на біодобавках, які нібито захищають від коронавірісу, в спецслужбі назвали масштабною.
  • На страху заразитися спекулювали не вінничани, але купувати через інтернет могли й мешканці Вінниці.
  • СБУ припинила роботу мережі кол-центрів і вилучила більше мільйона доларів США готівкою у комерсантів.

Кіберфахівці спецслужби викрили масштабний продаж несертифікованих біодобавок через інтернет та розгалужену мережу кол-центрів. Про це повідомила сьогодні, 25 травня, прес-служба СБУ.

— Продавці робили акцент саме на властивостях препаратів, які нібито посилюють захисні можливості організму від коронавірусу. Фактично комерсанти наживалися на страхах людей, вводячи їх в оману, — прокоментували в прес-службі відомства.  

Організувала продаж, за даними слідства, група компаній, яка спеціалізується на реалізації біологічно-активних добавок. Розслідування тільки почалося, але вже провели обшуки в офісних приміщеннях, кол-центрах і за місцем проживання фігурантів, де вилучили ряд речових доказів.

В СБУ говорять про документи та інструкції, які підтверджують протиправну діяльність. Також розповідають, що виявили понад 1,1 мільйона доларів США. І це тільки верхівка айсбергу. 

— Співробітники Служби спільно з Головним Управлінням ДФС у Києві також встановили, що через продаж добавок та іншої продукції ділки ухилялися від сплати податків та зборів в особливо великих розмірах. Своїми діями вони завдали збитки державному бюджету на суму понад 80 мільйонів гривень, — додали в СБУ та показали фрагмент відео, записаного в одному з кол-центрів.  
 


 

Читайте також:

Не передзвонюйте на невідомі номери і заведіть «фінансову» SIM-ку. Правила захисту даних

Через B2B Jewelery. Депутати зареєстрували законопроект про заборону фінансових пірамід

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up