Прибуткове побачення. На іноземцеві заробила 4000 доларів і бігом купила айфон

Прибуткове побачення. На іноземцеві заробила 4000 доларів і бігом купила айфон
  • Приїжджу злодійку, яка обібрала азербайджанця, спіймала вінницька поліція.
  • Це 19-річна дівчина з села Козятинського району хотіла заробила на залицяльнику.
  • Поки він вийшов недовго в магазин, обчистила його помешкання.

Про затримання злодійки розповіли в Лівобережній поліції. До них звернувся з заявою про зникнення 4 тисяч доларів громадянин Азербайджану, який зупинився у Вінниці. Чоловік розповів, що поки він виходив з дому за покупками, у його квартирі залишилася приятелька.

Виявив зникнення грошей 37-річний заявник 13 липня. Він одразу запідозрив у крадіжці знайому дівчина, яка була в нього в гостях напередодні. Вона не дочекалася його повернення з магазину. Просто пішла по-англійськи.

За словами начальника Лівобережного відділення поліції Романа Андрущака, оперативники розшукали крадійку і вчора, 24 липня, затримали.

— Підозрювана — раніше судима за крадіжки 19-річна жителька Козятинського району, — розповіли у відділі комунікацій обласної поліції. — За викрадені у потерпілого гроші зловмисниця придбала собі сучасний iPhone, а решту витратила на власні потреби.

Правопорушницю затримали у процесуальному порядку за підозрою у вчиненні крадіжки, що завдала значної шкоди потерпілому. Їй загрожує до 6-ти років ув’язнення.  


Читайте також:

Серійного злодія-«мажора» відпустили. Бо він просився та правосуддя допомогло

«Купити крадене може кожен». Засуджений бізнесмен вимагає повного виправдання

Чи треба така поліцейська робота? «20 хвилин» зібрав докази у фото та відео

Щоб «віджати» все. Бандити тримали їх тиждень в заручниках заради мільйонів
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • З.А.Глядач
    "Приїжджу злодійку, яка обібрала азербайджанця, спіймала вінницька поліція. Це 19-річна дівчина з села Козятинського району "

    Так,якщо з Козятинського р-ну,то "приїжджа",а якщо азер,то свій,рідненсенький...
  • Ols Kat
    Граждане! Храните деньги в сберегательной кассе!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування 10:03 У Кирнасівці через зарядку телефона загорілося ліжко: жінка отруїлася чадом photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 09:19 Вінниця прощається з підполковником Повітряних сил Романом Вальчуком 08:16 Вітаємо Сергія та Валентина. Свято, іменини, заборони та прикмети 14 червня 21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera 16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera 15:08 У водія Volkswagen виявили пакети з блакитною кристалічною речовиною 14:33 У Вінниці тепер є свій міський додаток: тестуємо, що працює вже зараз 14:08 Влетів у відбійник і «надихав» 2,18 проміле: на водія склали три адмінматеріали 13:13 На Соборній Nissan збив жінку на пішохідному переході 12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up