На Вінниччині організатор грального бізнесу дав СБУшнику 200 доларів хабару

На Вінниччині організатор грального бізнесу дав СБУшнику 200 доларів хабару
  • Вінничанин організував гральний бізнес. Його зловили з хабаром у 200 доларів. Бізнесмен намагався підкупити співробітника Служби безпеки України, щоб безперешкодно організувати гральний бізнес.

Громадянин України запропонував оперуповноваженому одного з відділів Управління СБУ у Вінницькій області щомісячно платити по 200 доларів, повідомляють у Спецпрокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону. Натомість чоловіку не мали створювати «перешкод щодо незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор в одному із міст обласного значення на Вінниччини».

Офіцер СБУ повідомив про хабарника своєму керівництву.

Вчора, 10 червня, організатор грального бізнесу, діючи під контролем правоохоронних органів, передав офіцеру перші 200 доларів.

— Організатора грального закладу одразу затримали на місці вчинення кримінального правопорушення, а гроші — вилучили, — зазначають у відомстві.

Санкція третьої частини статті 369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) передбачає затриманому покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Водночас додають, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Читайте також:

На вихідних у Вінниці відкриється Центр вакцинації населення від Covid-19        

Україна перейшла в зелену зону карантину. Які обмеження ще діють?

В Україні змінили обмеження карантину. Зеленій зоні відповідає 15 областей

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Pavel Ostrovskyi
    Може  200 тисяч
  • Виталий Талий
    200 для СБУ ? да это стеб и оскорбление...
  • Lesya Andriyuk
    Щоб дав більше то мовчали б
  • Олександр Зелений
    Дур)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:08 Як шукати зниклих безвісти під час війни? Покроковий алгоритм від вінницьких слідчих play_circle_filled 14:40 Від 200 метрів до напівмарафону: як Вінниця провела свій найбільший біговий день photo_camera 14:03 У Літині підприємець закидав тваринними рештками 18 соток землі. Вирок суду 13:04 Бавляться в басейнах та ніжаться на сонці — бурі ведмеді стали зірками вінницького зоопарку play_circle_filled Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 12:19 Колишній вінницький суддя не зміг пояснити, де взяв 840 тисяч гривень — результати перевірки НАЗК 11:34 Через негоду на Вінниччині падали дерева та блокували автошляхи 11:05 Полуниця по 230, а молода картопля — від 40 гривень. Що почім на Привокзальному ринку? photo_camera 10:08 Крути педалі заради ЗСУ. Вінничан кличуть на благодійний велодень із розіграшем призів 09:05 Тривожна ніч на Вінниччині та масований удар по столиці: наслідки нічної атаки 24 травня play_circle_filled 08:13 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 24 травня 21:00 Небо наче з кіно: вінницькі синоптики зловили в об'єктив грізну та величну красу над містом photo_camera 20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію надзвичайника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям 18:02 У Ямполі чоловік обікрав будинок сусіда та сховав награбоване у своєму подвір’ї 17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up