На посту зипинили вантажівку Renault. П'яний водій хотів відкупитися за шість тисяч

На посту зипинили вантажівку Renault. П'яний водій хотів відкупитися за шість тисяч
Фото ілюстративне
  • П'яному водію, який пропонував шість тисяч гривень хабаря поліцейським, загрожує кримінальна відповідальність.

У селі Махнівка під час несення служби поліцейські зупинили вантажний автомобіль, водій якої порушив Правила дорожнього руху. За кермом перебував 45–річний житель Волинської області.

— Спілкуючись з водієм, поліцейські помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Патрульні запропонували правопорушнику пройти перевірку на алкотестері Drager, але він відмовився, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області. —  Аби уникнути адміністративної відповідальності, кермувальник запропонував поліцейським 6 тисяч гривень винагороди, щоб на нього не складали протокол про порушення.

Чоловіка попередили про кримінальну відповідальність за надання неправомірної вигоди, однак він продовжував пропонувати гроші.

Для документування правопорушення працівники поліції викликали слідчо–оперативну групу.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). За таке правопорушення передбачено покарання — до 4 років позбавлення волі.

На водія патрульні склали протоколи:

  • за ст. 130 (Керування в стані сп'яніння)
  • за ч. 2 ст. 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

 

Читайте  також:

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

У горах травмувався 33-річний турист з Вінниці. Подивіться відео, як його рятували

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (27)
  • Рибалкін Олександр
    https://www.youtube.com/watch?v=oh_SdxIPQXY
  • Butsij Roman
    Не треба бухати і нічого давати раз побухав значить треба спати і ненаражати інших на небезпеку
  • Сергей Ададимов
    Мало
  • Петро Голембровський
    Мабуть мало давав,тепер приблизно триста зелених і поїхав далі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up