Без жертв. На Грибоєдова затримали грабіжника, який натравив на «копів» пса

Без жертв. На Грибоєдова затримали грабіжника, який натравив на «копів» пса
  • Неспокійною була ніч на 20 травня по вулиці Грибоєдова.
  • Невідомий чоловік намагався проникнути в квартиру вінничанки, і та викликала поліцію.
  • Чоловік не тікав з місяця події, з появою поліції він давав своєму собаці команду «Фас».

На місці події правоохоронці, які прибули на виклик, застали неадекватного чоловіка з собакою породи американський стаффордширський тер’єр. Про інцидент пише у фейсбук Патрульна поліція Вінницької області.

— Правопорушник поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою, намагався вибити двері мешканцям будинку та пошкодити майно в під’їзді. Коли чоловік побачив патрульних, то почав погрожувати, що спустить на них свого пса, а потім подав собаці команду «Фас!», — йдеться у повідомленні. — Поліцейські покинули приміщення і заблокували вхідні двері під’їзду. В результаті перемовин патрульних з порушником останній вийшов з будинку, тримаючи собаку на повідку, проте продовжував поводитись зухвало. Після цього чоловік зняв із пса повідок та відпустив в сторону поліцейських, а сам намагався спровокувати бійку.

На щастя, ніхто не постраждав. Собаку вдалося заспокоїти та одягти на неї нашийник. З чоловіком було складніше. Заспокоїли його лише спецзасоби: газ та наручники.

На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка з'ясує усі обставини конфлікту.

 

Читайте також:

ДТП на «зебрі» по Василенка. Водій на вантажівці збив 11-річну дівчинку на роликах

«Нещирий, небагатий — по тисячі кожному»: п'яний водія намагався домовитися з патрульними

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:13 Робота є, а грошей немає: українські компанії встановили антирекорд із боргів по зарплаті 20:06 29-річний вінничанин вдруге за рік сів за кермо без посвідчення 19:15 На Вінниччині більше 5 тисяч хворих на грип та ГРВІ, зафіксовано смертельний випадок від COVID-19 19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику Від читача 20:42 Наркомафія Вищеольчедаєва Терор громади 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up