ДТП на «зебрі» по Василенка. Водій на вантажівці збив 11-річну дівчинку на роликах

ДТП на «зебрі» по Василенка. Водій на вантажівці збив 11-річну дівчинку на роликах
  • Дитину з травмами госпіталізували до лікарні. Поліція з'ясовує усі обставини і причини автопригоди. 

Аварія сталася ввечері 19 травня на вулиці Костянтина Василенка. 

— 43-річний водій автомобіля «ГАЗ», місцевий житель, допустив наїзд на 11-річну дівчинку, — розповіли у відділі комунікацій поліції області. — Попередньо встановлено, що дитина переїжджала дорогу по неврегульованому пішохідному переході на роликах.

У поліції додають, що водій був тверезий. Потерпілу дівчинку з тілесними ушкодженнями забрали до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження.

 

Читайте також:

ДТП біля Махнівки: зіткнулось дві вантажівки, без рятувальників не обійшлося

Десять днів у реанімації: померла 20-річна потерпіла у жахливій аварії під Калинівкою

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Svitlana Lankl
    кщо він тверезий, то може в інтернеті сидів, що дитину на пішоходному  переході не помітив
  • Ivan Tykhoniuk
    Жах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Ремонт у «мінус». Чому на дорогах області латають ями взимку та які технології використовують photo_camera 19:01 180 гектарів ріллі на Жмеринщині вилучили у недобросовісного орендаря 18:25 Виключення з військового обліку по граничному віку 40 років: міф чи реальність? Пояснює адвокат 18:05 Лобове зіткнення біля Могилівки: 30-річного водія забрали до лікарні photo_camera Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 17:43 Перевірка здоров’я після 40: вінничани ще вагаються, а програма вже набирає обертів 17:08 210 безпілотників для вінницької ТрО: 120-та бригада отримала чергову партію техніки photo_camera 16:45 Смертельна ДТП поблизу Вендичан: один водій загинув, інший — у лікарні 16:30 Світло — не за графіком. На Вінниччині почали застосовувати екстрені відключення 16:25 «Відстоювали своїх від ТЦК навіть у силовий спосіб»: викрили незвичну схему ухиляння від мобілізації 16:05 «Очі» для піхоти: п'ять бойових підрозділів отримали дрони з тепловізорами photo_camera 15:03 З Вінниччини до Карпат без пересадок. Укрзалізниця запускає поїзд через Жмеринку та Вапнярку 14:14 Альтернатива придбанню: скільки коштує оренда генератора у Вінниці 14:12 Від ферми до вантажівки: рятувальники приборкали 15 пожеж за 24 години photo_camera 13:40 За понад 3 мільйони гривень купують безперебійники для світлофорів. Де їх поставлять? 13:13 Понад 400 комунальників та 50 машин вийшли на «сніговий бій» 12:37 Протест переріс у розправу: у Могилів-Подільському учасники акції побили керівника РЕСу play_circle_filled 12:14 Тривожна валіза, повний бак і заряджені павербанки. МВС дало сигнал українцям 11:26 «Дністровські хвилі» за майже п’ять мільйонів: чому перекосилась нова плитка в центрі і чи будуть виправляти 10:49 Вінниця готується до найскладнішого сценарію: що вже вирішили у міській раді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up