«Нещирий, небагатий — по тисячі кожному»: п'яний водія намагався домовитися з патрульними

«Нещирий, небагатий — по тисячі кожному»: п'яний водія намагався домовитися з патрульними
  • На Ломоносова патрульні зупинили легковик, яким керував нетверезий водій. 
  • Чоловік запевняв, що йому додому залишилося 100 метрів, і просив відпустити його за хабар.
  • Обіцяв по тисячі кожному присутньому правоохоронцю, бо сам він «нещирий, небагатий».

Інцидент стався близько 5 ранку вчора, 19 травня.

— Під час зупинки автомобіля Opel Kadett інспектори поліції помітили, що водій знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Надати документи чоловік не зміг, оскільки минулого року був позбавлений права керування за водіння напідпитку. Коли водію запропонували пройти перевірку на алкотестері, він почав натякати, що хоче «домовитись» з поліцейськими. Його попередили про кримінальну відповідальність за такі дії, але порушника це не зупинило. Згодом він запропонував патрульним неправомірну вигоду у розмірі 4 тисяч гривень, — кажуть у відділі комунікацій поліції області.

Огляд водій все ж пройшов. У медзакладі встановили, що в його крові алкоголю в чотири рази вище допустимої норми: 0,87 проміле.

У результаті вінничанин отримав:

  • протокол за керування транспортним засобом у стані сп’яніння,
  • постанову за керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування,
  • а також проти нього відкрили кримінальне провадження за пропозицію хабаря правоохоронцям.

 

 

Читайте також:

Тікав, бився та розпилював газ: розповіли, як у Літині затримували водія «під кайфом»

Два автобуси з людьми та хабар прикордоннику: на Вінниччині затримали військового РФ

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Антон
    В присутності «понятих», а не «свідків», шановні поліцейські)
  • Светлана Самойленко
    А спитали чому він такий
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:18 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: склали рейтинг за бюджетами 18:02 Після місяців невідомості Тульчин попрощався з Василем Борисюком photo_camera 17:22 Директора Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана підозрюють у зловживаннях на понад мільйон. Що в його декларації? 17:13 Нова клумба з 405 троянд з'явилася біля Літнього театру photo_camera Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 16:11 Понад чотири роки у полоні — до Вахнівки повернувся бойовий медик Олександр Задоєнко play_circle_filled 15:36 У Вороновиці вантажівка насмерть збила 9-річного велосипедиста 15:05 Житель Вінниччини видурив у військового 156 тисяч гривень під приводом продажу авто 15:01 Крижопільська громада попрощалася із 51-річним військовим Миколою Суслою photo_camera 14:54 Обладнання для онкохворих купували з переплатою — лікарня втратила 5,6 мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 14:51 Видачу нових муніципальних карток у Вінниці поставили на паузу 14:42 Туристичний автобус перекинувся дорогою до Болгарії — травмувалася дитина з Вінниччини 14:26 Поблизу Цвіжина перекинувся позашляховик Toyota — є загиблі play_circle_filled photo_camera 14:18 У Лисянці через коротке замикання спалахнув будинок photo_camera 13:30 «Розумні» світлофори біля Універмагу: у трамваїв буде пріоритет руху перехрестям 13:14 Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону photo_camera 12:02 Загибель захисника Євгена Нечитайла підтвердили після місяців невідомості 11:57 Водіїв попередили про ремонтні роботи на кількох трасах області 11:13 Директору лікарні на Гайсинщині оголосили підозру через надбавки працівникам 10:55 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up