Квартирнику, що виніс речей з одного дому аж на 300 тисяч, дали 5 років

Квартирнику, що виніс речей з одного дому аж на 300 тисяч, дали 5 років
  • Із будинку в Томашполі так багато виніс крадій техніки і прикрас, що збитків у справі нарахували на 300 тисяч.
  • Це було майже два роки тому, а зараз злодій отримав свій звинувачувальний вирок.
  • А як повертаються людям речі, що були доказами у справах? 

Про те, що до п’яти років позбавлення волі засудили квартирного злодія, розповіли у відділі комунікацій обласної поліції. Сказали, що таке покарання призначив Ямпільський районний суд зловмиснику, який у жовтні 2016 року обікрав будинок жительки Томашполя.

Тоді жінка повернулася додому і застала відкрите вікно, а в середині – немає побутової техніки та золота. Експерти згодом порахували, що все викрадене разом коштувало 300 тисяч гривень. А оперативники одразу опитали сусідів і встановила крадія. Це був раніше судимий за такі ж злочини квартирник, який не відхрещувався від причетності до цього злочину.

А як повертаються крадені речі потерпілим в кримінальних справах? Про це 20minut.ua писав у статті «Докази поліція ховає в кімнаті без вікон. А як повертає людям крадене?» з інфографкою про все, що переживають речові докази та їх власники до вироку суду.    


Читайте також:

Прибуткове побачення. На іноземцеві заробила 4000 доларів і бігом купила айфон

«Купити крадене може кожен». Засуджений бізнесмен вимагає повного виправдання

Чи треба така поліцейська робота? «20 хвилин» зібрав докази у фото та відео

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:33 «Бізе з горіха, крем з малини»: у Жмеринці презентували солодку візитівку міста 17:10 Медичне обладнання купили на мільйон дорожче: у Вінниці розслідують закупівлю 16:06 Чоловік боронить країну, а дружина дарує дітям свято у Ладижині play_circle_filled 15:13 У Гайсині в ДТП постраждали двоє дітей Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 14:50 Вогонь забрав у родини зі Шаргорода дах над головою photo_camera 14:48 Проєкт оцінили в 1,4 мільйона. Поки вінничани танцюють біля «Райдуги», за її реконструкцію судяться 14:41 Сильна спека не відступає: коли на Вінниччині стане прохолодніше photo_camera 14:09 За $14 тисяч обіцяв уникнути мобілізації: у Вінниці затримали священника 13:13 Окупанти скинули майже 300 авіабомб на українські позиції та населені пункти photo_camera 12:21 Вінничани: «У Вінниці немає укриттів». Але влада витратила на них мільярд гривень photo_camera 12:12 Спека плавить асфальт: у Вінниці почали поливати дороги 11:04 У Вінниці прощаються із бійцем 3-ї штурмової бригади Олегом Бєляєвим 10:40 «Пакунок школяра»: де у Вінниці витратити державну допомогу на підготовку до школи (партнерський проєкт) 10:32 Життя 26-річного травматолога обірвала страшна аварія під Тульчином photo_camera 10:21 Готувала їжу худобі — ледь не згоріла живцем: у Ладижині врятували 80-річну жінку photo_camera 10:16 Де у Вінниці 3 серпня вимкнули воду та світло? АДРЕСИ 09:20 Вінниця сьогодні прощається з морпіхом Євгенієм Солодким 08:15 Цей день, 3 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 27 липня по 3 серпня, які ви могли пропустити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up