Крадію, який за ніч відкривав по три машини ножиком, дали строк з конфіскацією

Крадію, який за ніч відкривав по три машини ножиком, дали строк з конфіскацією
  • Він відкривав машини кишеньковим ножиком і за одну ніч у Вінниці обкрадав одразу кілька автовласників.
  • Історія нічних гастролей упертого автозлодія з Козятина звершилася реальним строком покарання.
  • Крім того, в крадія конфіскують майно за завдані злочинами збитки.

Йдеться про мешканця Козятина, який торік скоїв цілу серію злочинів у Вінниці. Сайт 20minut.ua писав про нього тут – «Відкривав машини ножиком. Історія нічних гастролей упертого авто-крадія». Герой статті вже отримував покарання раніше. А зараз, як розказав прокурор Вінницької місцевої прокуратури Андрій Кириченко, рецидивісту присудили 7 з половиною років тюрми за нові злочини.

– Вінницький міський суд ухвалив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно 20-річного жителя Козятина, – розповідає прокурор. – Вказаний молодий чоловік здійснив 12 крадіжок майна у нічну пору доби, як правило, із машин або гаражів потерпілих. Також на його рахунку незаконне заволодіння автомобілем та замах на заволодіння авто, під час якого його спіймали на гарячому. Тоді молодик завдав тілесних ушкоджень власнику автомобіля, який намагався його затримати.

Нагадаємо, що спеціалізувався козятинський «гастролер» на таких машинах, які зламати найпростіше. Орудував звичайним кишеньковим ножиком – розколупував серцевини дверних замків. Іномарки не чіпав, бо вони частіше на сигналізації.

– Незважаючи на молодий вік, обвинувачений вже до цього неодноразово засуджувався вироками різних судів, проте належних висновків так і не зробив та вчинив нові злочини, – говорить Андрій Кириченко. – Це призвело до отримання ним тривалого терміну позбавлення волі – йому призначили покарання у вигляді 7 років та 6 місяців позбавлення волі, які належить відбувати реально.

Також, суд призначив крадію, як розповів прокурор, додаткове покарання у вигляді конфіскації майна. Таким чином мають компенсувати потерпілим збитки, завдані злочинами. 


Читайте також:

Грозились зарізати дочку на очах матері, а на суді відбріхувалися. Вирок банді

Як одна ніч на вокзалі принесла майже 50000 гривень прибутку, арешт і рік тюрми
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:40 Збірні України з флаг-футболу готуються до міжнародних змагань у Німеччині, Польщі і Чехії 21:00 З магазину у Вінниці викрали понад 13 тисяч гривень, а в Немирові з під’їзду зник дитячий велосипед 20:06 Спалювали траву і сміття — отримали штраф. У Лука-Мелешківській громаді зловили паліїв 19:15 Вітамінний кошик у квітні: скільки коштують перші овочі в супермаркетах Вінниці photo_camera Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 19:09 У Вінниці вперше відкрили Білу залу міської думи: як виглядає історичний простір часів УНР play_circle_filled 18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці. Що каже Присяжнюк? 18:10 У Вінниці «накрутили» понад півмільйона на обладнанні для училища. Справу розглядатимуть у суді 17:06 Гнійне запалення голови загрожувало життю тримісячного малюка. Лікарі провели термінову операцію 16:04 Після зимової реабілітації 150 кажанів випустили на волю в Центральному парку 15:15 Пішоходи проти електросамокатів: чому місто не може їх заборонити 14:58 На об’їзній Вінниці зі сторони Немирівського шосе сталася ДТП. Рух частково обмежений 14:02 Затримали начальника Хмільницького ТЦК, який за хабарі допомагав ухилятися від мобілізації 12:53 На Соборній почали оновлювати дорожну розмітку. Водіїв закликають бути уважними play_circle_filled 12:02 Реальна вартість проїзду — вдвічі більша. Дізналися про проблеми транспорту у Вінниці 11:35 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:24 Судитимуть підприємця, який привласнив понад 400 тисяч гривень, виділених на обладнання для лікарні 10:22 Чотири підрозділи надзвичайників гасили масштабну пожежу складу на вулиці Гетьмана Мазепи photo_camera 10:03 У Вінниці 50-річний чоловік впав зі скелі. Рятувальники терміново транспортували його до лікарні photo_camera 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 6 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up